Blog

1 Şubat 2017

INSPARK , Ad Sales Uzmanı ADvendio ile İş Ortaklığı Anlaşması İmzaladı

INSPARK, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yazılım çözümleri ve hizmetleri sunma konusundaki güçlü inancını 25 yıllık sektörel tecrübesi ile birleştirerek Avrupa ve Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir. INSPARK’ın İstanbul ofisi Avrupa, Kuzey Afrika ve Orta Doğu bölgelerindeki projeleri hayata geçiriyor.

2007 yılından bu yana, Salesforce Türkiye yetkili İş Ortağı olarak Türkiye’nin büyük firma ve markaları ile birlikte çalışan INSPARK, 2012, 2013 ve 2014 yıllarında “Deloitte Technology Fast 50 Turkey” ve “Deloitte Technology Fast 500 EMEA” listeleri de dahil olmak üzere ödüller kazandı. Salesforce.com, Google Apps, Blackline, Infor ve Informatica’nın iş ortağı olarak bulut bilişim alanında danışmanlık hizmeti ve akıllı çözümler sunmaktadır.

INSPARK, reklamcılık da dahil olmak üzere geniş bir deneyim yelpazesine sahip. Tamamladığı projeler arasında yayıncılık, dijital ve ev dışı reklamlar yer alıyor.

ad sales advendio

Salesforce İş Ortakları Arasında İşbirliği Anlaşması

INSPARK , Ad Sales Uzmanı ADvendio ile İş Ortaklığı Anlaşması İmzaladı. Reklam Yönetiminde uzmanlaşmış ve başarılı müşteri projeleri ile kendisini kanıtlamış ADvendio ile iş ortaklığının ana nedeni ADvendio’nun Salesforce Platformu üzerinde geliştirilmiş bulut tabanlı bir uygulaması olmasıdır.

ADvendio CEO’su Bernd Bube, “Dijital medya pazarında artan değeri yaratmak için INSPARK ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı INSPARK

INSPARK, ADvendio’yu kullanan müşterileri sayesinde zaten uygulama ile ilgili iyi seviyede deneyime sahip olmanın yanı sıra ADvendio’nun teknik yönleriyle ilgili bilgi birikimlerini derinleştirmek için ortaklık içinde çalışmak üzere işbirliklerini açıkladı.

INSPARK CEO’su Serdar Susuz, “Advendio’nun çözümü tamamen Salesforce.com platformuna ve dikey Reklam Yönetiminde bir liderliğe dayandığı için ADvendio ile iş ortaklığının avantajlarından yararlanabileceğiz” dedi.

ADvendio ile ortaklık, Salesforce ile aşina olan şirketlerin yararına; çünkü ilk temas ile reklamdan ödemeye kadar kesintisiz bir müşteri yolculuğu sunuyor ve iş ortakları, ADvendio’nun verimlilik avantajlarını kullanarak, özelleştirilebilir ve esnek yapısı dahilinde işlerini büyütebilirler.

ADvendio ve INSPARK, Avrupa, Türkiye ve Orta Doğu pazarlarında reklam satış çözümleri sağlamak için birlikte ilerleyecekler.

Bulut Bilişim, Haber, Salesforce , , ,

İletişime geçin