SALESFORCE CRM DESTEK HİZMETLERİ

Bulut bilişim araçları ile kaliteli hizmet ve kusursuz servis.

Salesforce CRM Müşteri Destek hizmetlerimiz tüm Salesforce çözümleri, Force.com uygulamaları ve AppExchange’den satın aldığınız çözümleri kapsar. İhtiyaçlarınızı karşılamak  ve beklentilerinize cevap vermek için uzmanlarımız  tarafından sizlere gelişmiş bulut bilişim araçları ile kaliteli hizmet ve kusursuz servis sunulur.

Salesforce CRM kullanıcılarının her birinin farklı ihtiyaçları olduğunun farkındayız. CRM Müşteri Destek ekibimiz, Salesforce Danışmanlık ve Salesforce Eğitim gruplarımızla yakın bir koordinasyon içinde çalışır. Sunduğumuz destek hizmetlerini, işinizi verimli bir şekilde yönetmenize ve rakiplerinizin önünde olmanızı sağlamak için tasarladık.

Salesforce CRM Müşteri Destek Hizmetleri Paketlerimiz:

1. Temel Seviye Müşteri Destek Paketi

Kullanıcı üretkenliğini arttıran ve Salesforce CRM’den en üst düzeyde faydalanmanızı sağlayacak Temel Seviye Müşteri Destek Paketimiz tüm Salesforce.com çözümlerini ve Force.com uygulamalarını kapsamaktadır:

 • Web, eposta ve telefon yoluyla çok kanallı CRM Müşteri Destek Hizmeti
 • Haftaiçi, saat 09:00 – 18:00 arasında CRM Müşteri Destek Hizmeti

Temel Seviye Müşteri Destek Paketimiz hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK danışmanları ile iletişime geçin.

2. Üst Seviye Müşteri Destek Paketi

Üst Seviye Müşteri Destek hizmetimizi sizlerle işbirliğine dayalı bir ortaklık çalışması olarak gördüğümüz için kişiselleştirilmiş iletişim kanalları vasıtasıyla Salesforce CRM çözümlerinden en yüksek düzeyde yararlanmanız için tasarladık.

Üst Seviye Müşteri Destek ekibimiz kıdemli Salesforce CRM Yöneticileri (admin) olup, kullanıcıların  sorunlarından sistem konfigürasyonuna kadar her tür soruya cevap verir ve sorunlara çözüm sunarlar.

Üst Seviye Müşteri Destek Hizmet Paketimizi satın alan firmalarda kullanıcı oturum açma oranları ortalama %20 – %30, Salesforce CRM’in benimsenme oranı ise %40 daha yüksektir.

Paket Kapsamı:

 • Saat  09:00 – 18:00 arasında dört saat içinde müdahale süresi garantili telefonda destek hizmeti
 • Firmaya özel atanmış bir uzman veya uzmanlar takımı
 • Şirketinizin Salesforce.com çözümlerinden verimli bir şekilde yararlanıp yararlanmadıklarını tespit etmek için CRM “sağlık kontrolleri” desteği
 • Ücretsiz ve “öncelikli” CRM müşteri destek telefon hattı

Üst Seviye Müşteri Destek Paketimiz hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK danışmanları ile iletişime geçin.

3. Yönetimli Üst Seviye Müşteri Destek Hizmetleri Paketi

Salesforce uygulamalarının kullanılması ve özelleştirilmesi inanılmayacak kadar kolay olsa da, bir CRM destek uzmanı tarafından yönetilmelerini sağlamak CRM başarınızı hızlandırabilir ve arttırabilir. Salesforce.com’un Yönetimli Üst Seviye Müşteri Destek Hizmetleri paketi yönetim görevlerini deneyimli uzmanlarımıza bırakarak kaynaklarınızı daha etkin kullanmanızı sağlar.

En kapsamlı CRM müşteri desteği paketimizi kullanan firmalar Salesforce.com kaynaklarından en yüksek seviyede yararlanarak en iyi sonuçlara ulaşırlar.

Paketin Kapsamı:

 • Sürekli uygulama bakımı (kontrat kapsamı ile uyumlu şekilde)
 • İhtiyaç duyulduğunda uygulamanın yeniden yapılandırılması
 • Gerekli CRM özelleştirme hizmetleri
 • Yeni işlev tasarımı
 • Gelişmiş uygulama optimizasyonu

Yönetimli Üst Seviye Müşteri Destek Paketimiz hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK danışmanları ile iletişime geçin.

SALESFORCE DEMO

Salesforce CRM

Salesforce CRM Müşteri Destek Hizmetlerinin Faydaları

 • Optimize edilmiş iş akışları ve iş süreçleri
 • Eklentilerin kısa sürede uygulanması
 • Daha düşük harcama
 • Geliştirici kaynakları eklemeden daha fazla mühendislik gücü
Inspark Salesforce Banner

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin