MARKETING
CLOUD

Pazarlamanın Geleceği:
Birebir Müşteri Yolculuğu

Salesforce.com yıllardır dünyanın en yenilikçi şirketi ünvanını taşıyor. CRM yazılım ve uygulamaları sektörüne liderlik ederken bir yandan da pazarlama alanındaki trendleri ve iyi uygulamaları yakından takip ediyor.

İşletmeler için pazarlamanın öneminin farkındayız ve kişiye özel hazırlanan pazarlama kampanyalarının performansının yüksek olduğunu biliyoruz.

marketing-overview-products2

Salesforce CRM çözümleri ile müşterilerinize mükemmel bir deneyim yaşatırken, Marketing Cloud ile müşterilerinizin tercih ettiği iletişim kanallarında doğru zamanda, doğru mesajları verebilirsiniz.

Akıllı müşteri yolculukları için dünyanın #1 numaralı pazarlama platformunu keşfedin.

Neden Marketing Cloud'u Tercih Etmelisiniz?

1. Salesforce CRM’in bir parçasıdır

Marketing Cloud, Salesforce.com’un dijital pazarlama platformudur. Salesforce çözümleri ile entegre pazarlama uygulamaları sayesinde müşteri yolculuğu süresince kişiye özel kampanyaları oluşturun ve uygun mesajları iletin.

2. Dünyanın en hızlı büyüyen CRM pazarlama platformudur

Gartner, Marketing Cloud’un sektörün en hızlı büyüyen CRM Pazarlama platform olduğunu açıkladı. Günümüzde müşterlerilerle etkileşimin önem taşıdığını ve büyük verinin % 90’ının son 12 ay içinde toplandığını ancak sadece % 1’inin analiz edildiğini göz önünde bulundurursak, pazarlama departmanı çalışanları için müşterilerini tanıma fırsatı oldukça önemli ve değerli.

3. Müşteri yolculuğunu yönetmenize yardımcı olur

Marketing Cloud, müşterilerinizin markanızı ve firmanızı fark ettikleri ilk andan sadık müşterilerinize dönüşmesine kadar müşteri yolculuğunun tüm aşamalarında iletişim sürecini kusursuz bir şekilde yönetmenizi sağlıyor.

Marketing Cloud, teknoloji, üretim, perakende, bankacılık ve daha bir çok sektörde kullanılmaktadır.

4. Pazarlama platformumuz müşterilerinizde tüm kanallardan bağlantı kurmanızı sağlıyor

Sosyal ağların ve mobil teknolojinin yaygınlaşması ile tüketici alışkanlıklar değişirken pazarlama yöntemleri de değişiyor. Marketing Cloud, müşterilerinize ulaşmanızı sağlıyor. Teknolojik gelişmelerle beraber yenilenen iletişim ve etkileşim kanallarında etkin pazarlama ve satış için  Bulut Teknolojinin AvantajlarıEmail PazarlamaMobil Uygulamalar, Veri Bilimi (Analiz) Araçları ve Nesnelerin İnterneti ile gelen fırsatların tamamı Marketing Cloud ile tek bir platformda.

5. Orta ve Büyük Ölçekli İşletmelerin ihtiyaçlarına cevap veriyor

Salesforce, müşterileri başarılı olduğu için sektörün lider firmasıdır. Müşteri odaklı bir şirket için pazarlama en önemli faaliyetlerden birisidir. İşletmeniz hangi ölçekte olursa olsun, size uygun pazarlama uygulama çözümlerini sunuyor ve yatırımlarınızın geri dönüşünü hızla alabilmeniz için sizinle tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

BAŞARI HİKAYESİ

“Salesforce CRM sayesinde iş süreçlerimizi tek bir platform üzerinde takip ediyoruz ve anlık olarak her türlü dataya istediğimiz anda ulaşabiliyoruz.”

Volkan Biçer
Kurucu Ortak, Mobilike

Eposta-Mobil
ve Dijital Pazarlama
 • Eposta Pazarlama
  Mobil Mesajlar
  Pazarlama Otomasyonu
  Kampanya Yönetimi
  Müşteri Yolculuğu Haritası
  Veri ve Analiz


Sosyal Medya
Pazarlama
 • Sosyal Medya Dinleme
  İçerik Pazarlaması
  Sosyal Etkileşim Yönetimi


Reklam
Yönetimi
 • Facebook, Twitter ve Linkedin reklam kampayası yönetimi
  Ziyaretçi yönetimi ve segmentasyonu
  Sosyal medya kampanya yönetimi ve optimizasyonu

B2B Pazarlama
Otomasyonu
(Pardot)
 • Müşteri adayı oluşturma
  Müşteri adayı sınıflandırma ve kalifikasyonu
  Müşteri adayı izleme

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin