SERVICE
CLOUD

Salesforce Service Cloud ile Müşteri Memnuniyetini Arttırın

Müşteriler tercih ettikleri kanallarda, her an her yerde daha hızlı ve esnek hizmet istiyorlar. Service Cloud – Servis Bulutu ile müşterilerinize istedikleri hizmeti sunabilir, onları şaşırtabilir ve ekibinizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Service Cloud, müşterilerinizin sorularına hızla cevap verebilmeniz için sunduğu bilgi bankası özelliği ile hem destek ekibinin bilgiye ulaşabilecekleri hem de müşterilerin portal üzerinden sorunlarına çözüm bulabilecekleri kaynak oluşturabilirsiniz. Kullanımı kolay ve özelleştirme yapılabilen platform, bulut tabanlı olmanın avantajı ile her yerden her an ulaşılabilir. Maliyetli yüksek donanım ve yazılım yatırımları yapmanıza gerek kalmaz.

Service Cloud esnek bir platformdur. İşletmeniz büyüdükçe kullanıcı sayısını arttırabilir, ihtiyaçlarınız arttıkça lisans paketinizi değiştirebilirsiniz. 

service-cloud-desktop

Siz işinize odaklanırken teknoloji altyapısındaki gelişmeler ve ilerlemeleri Salesforce’a bırakın. Salesforce, kullanıcılarının platform deneyimlerini izler ve gerekli iyileştirmelerle birlikte yılda üç kez ücretsiz olarak versiyon yükseltir.

Sales Cloud ve Service Cloud ile satış ve satış sonrası hizmet performansınızı arttırın.

Neden Service Cloud'u Tercih Etmelisiniz?

Multichannel: Firmanızın müşterilerinize hizmet sunduğu tüm kanalları tek bir uygulamada entegre edebilirsiniz. Çağrı merkezi personeli tek bir ekrandan ihtiyacı olan tüm bilgilere ulaşabilir, telefon görüşmesine devam ederken, eposta gönderebilir, sosyal medya ağları üzerinden müşterilerin sorularına yanıt verebilir.

Flexible platform: Service Cloud’u API’lerle diğer uygulama ve yazılımlarla entegre edebilirsiniz. Sistemler arasında bilgi aramak yerine tek ekranda aradıklarınızı bulabilir ve gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

Knowledge: Salesforce Knowledge – bilgi bankası- çağrı merkezi çalışanlarınızın vaka yönetimi konusunda verimliliklerini arttırırken gereksiz vakit kayıplarını önlüyor. Müşterileriniz, personelizin kıdem ve tecrübesine bağlı değil, kurumsal cevaplar ve hizmet alabiliyorlar.

Collaborative Case Feed: Kurumsal iletişim ağı Chatter, müşterilerinizden gelen taleplere cevap vermek için çalışanlarınızın fikir alışverişi ve işbirliği yapabilecekleri bir özellik sunuyor.

Live Chat: Salesforce Canlı Destek, websitesi ve kurumsal mobil uygulamalarınız üzerinden gelen müşteri sorularına anında cevap verebilmenizi sağlıyor.

Mobile: Salesforce bulut tabalı mobil uygulama platformu olarak, her an her yerden (ofisten veya sahadan) vaka kaydı alınmasına imkan sağlıyor. Personelinizin kayıt oluşturmak veya kayıt güncellemek için ofise dönmesini beklemeye gerek yok.

360 View of the customer: Satış ve Servis birbirleri ile bağlantılı olarak aynı platform üzerinde , yönetilmelidir. Müşterinizi tanımak ve müşterilerinizin tercihlerini hatırlayarak onlara kusursuz bir hizmet sunabilmeniz için Salesforce satış ve servis yönetimini aynı platformada sunmaktadır.

BAŞARI HİKAYESİ

‘Inspark ekibi ile çalışmak gerçekten çok zevkliydi. Bir projeyi başlayıp bitirmek üzere buluşmuş iki ayrı şirket gibi değil, gerçekten ortaya iyi sonuçlar çıkartmak için bir araya gelmiş bir ekip olarak çalıştık ki, bu bizim için son derece değerliydi.’

Rennan Altıntaş, Director of Operations

FİYATLAR


Lightning
Professional
 • 80
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • Vaka yönetimi
  Sözleşme yönetimi
  Servis Konsol Uygulaması
  Web ve eposta cevaplama
  Sosyal Müşteri Hizmetleri
  Müşteri adayı ve hesap yönetimi
  Sipariş yönetimi
  Satış fırsatı takibi
  Chatter
  Raporlar ve Gösterge Panelleri
  Çağrı Merkezi Entegrasyonu
  Mobil erişim ve yönetim
  Salesforce Identity (single sign on)
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

Lightning
Enterprise
 • 165
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • Gelişmiş vaka yönetimi
  Çoklu Konsol Uygulamaları
  İş akışı ve onaylar
  API ile entegrasyon özelliği
  Kurumsal analitik
  Salesforce AppExchange
  Uygulama geliştirme
  Çoklu sandbox kullanımı
  FAQ, Knowledge base**
  Canlı destek**
  Müşteri Portalı**
  Video destek**


  (**) Ek Ücretlendirmeye tabiidir.
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

Lightning
Unlimited
 • 300
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • Canlı Destek
  Knowledge base (FAQ)
  Veri depolama
  Gelişmiş Sandbox kullanımı
  24/7 ücretsiz teknik destek
  Sınırsız online eğitim
  Müşteri Portalı**
  Video Destek (SOS)**


  (**) Ek Ücretlendirmeye tabiidir.
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin