Salesforce CRM
Müşteri Başarı Platformu

Salesforce’un Benzersiz Müşteri Başarı Platformunu Denemenin Tam Zamanı

Salesforce CRM Demo
what-is-salesforce-service-cloud

Salesforce Service Cloud

Müşterilerinize her an - her yerde kusursuz destek verin.

Salesforce Service Cloud - Servis Bulutu

Salesforce Service Cloud ile Müşteri Memnuniyetini Arttırın

Müşteriler tercih ettikleri kanallarda, her an her yerde daha hızlı ve esnek hizmet istiyorlar. Service Cloud – Servis Bulutu ile müşterilerinize istedikleri hizmeti sunabilir, onları şaşırtabilir ve ekibinizin daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Service Cloud, müşterilerinizin sorularına hızla cevap verebilmeniz için sunduğu bilgi bankası özelliği ile hem destek ekibinin bilgiye ulaşabilecekleri hem de müşterilerin portal üzerinden sorunlarına çözüm bulabilecekleri kaynak oluşturabilirsiniz. Kullanımı kolay ve özelleştirme yapılabilen platform, bulut tabanlı olmanın avantajı ile her yerden her an ulaşılabilir. Maliyetli yüksek donanım ve yazılım yatırımları yapmanıza gerek kalmaz. Service Cloud esnek bir platformdur. İşletmeniz büyüdükçe kullanıcı sayısını arttırabilir, ihtiyaçlarınız arttıkça lisans paketinizi değiştirebilirsiniz. Siz işinize odaklanırken teknoloji altyapısındaki gelişmeler ve ilerlemeleri Salesforce’a bırakın. Salesforce, kullanıcılarının platform deneyimlerini izler ve gerekli iyileştirmelerle birlikte yılda üç kez ücretsiz olarak versiyon yükseltir

Salesforce Service Cloud – Özellikler

 • Multichannel: Firmanızın müşterilerinize hizmet sunduğu tüm kanalları tek bir uygulamada entegre edebilirsiniz. Çağrı merkezi personeli tek bir ekrandan ihtiyacı olan tüm bilgilere ulaşabilir, telefon görüşmesine devam ederken, eposta gönderebilir, sosyal medya ağları üzerinden müşterilerin sorularına yanıt verebilir.

 • Flexible platform: Service Cloud’u API’lerle diğer uygulama ve yazılımlarla entegre edebilirsiniz. Sistemler arasında bilgi aramak yerine tek ekranda aradıklarınızı bulabilir ve gerekli güncellemeleri yapabilirsiniz.

 • Knowledge: Salesforce Knowledge – bilgi bankası- çağrı merkezi çalışanlarınızın vaka yönetimi konusunda verimliliklerini arttırırken gereksiz vakit kayıplarını önlüyor. Müşterileriniz, personelizin kıdem ve tecrübesine bağlı değil, kurumsal cevaplar ve hizmet alabiliyorlar.

 • Collaborative case feed: Kurumsal iletişim ağı Chatter, müşterilerinizden gelen taleplere cevap vermek için çalışanlarınızın fikir alışverişi ve işbirliği yapabilecekleri bir özellik sunuyor.

 • Live chat: Salesforce Canlı Destek, websitesi ve kurumsal mobil uygulamalarınız üzerinden gelen müşteri sorularına anında cevap verebilmenizi sağlıyor.
 • Mobile: Salesforce bulut tabalı mobil uygulama platformu olarak, her an her yerden (ofisten veya sahadan) vaka kaydı alınmasına imkan sağlıyor. Personelinizin kayıt oluşturmak veya kayıt güncellemek için ofise dönmesini beklemeye gerek yok.
 • 360 View of the customer: Satış ve Servis birbirleri ile bağlantılı olarak aynı platform üzerinde , yönetilmelidir. Müşterinizi tanımak ve müşterilerinizin tercihlerini hatırlayarak onlara kusursuz bir hizmet sunabilmeniz için Salesforce satış ve servis yönetimini aynı platformada sunmaktadır.
Sales Cloud ve Salesforce Service Cloud

Yüksek performans için satış ve servis kapasitenizi arttırın.

Sales Cloud ve Service Cloud ile satış ve satış sonrası hizmet performansınızı arttırabilirsiniz..

Salesforce.com’un sunduğu satış gücü otomasyon uygulaması Sales Cloud, 150.000’den fazla firmada milyonlarca çalışan tarafından kullanılmaktadır.

Hemen şimdi Salesforce Service Cloud ’u 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilir ve ayrıntılı bilgi için danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.


Lightning
Professional


Her ölçekteki firma için CRM

 • $75Kullanıcı/Ay
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • Vaka yönetimi

  Sözleşme yönetimi

  Servis Konsol Uygulaması

  Web ve eposta cevaplama

  Sosyal Müşteri Hizmetleri

  Müşteri adayı ve hesap yönetimi

  Sipariş yönetimi

  Satış fırsatı takibi

  Chatter

  Raporlar ve Gösterge Panelleri

  Çağrı Merkezi Entegrasyonu

  Mobil erişim ve yönetim

  Salesforce Identity (single sign on)

  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

Lightning
Enterprise


Özelleştirilebilen CRM

 • $150Kullanıcı/Ay
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • * Lightning Professional özellikleri

  Gelişmiş vaka yönetimi

  Çoklu Konsol Uygulamaları

  İş akışı ve onaylar

  API ile entegrasyon özelliği

  Kurumsal analitik

  Salesforce AppExchange

  Uygulama geliştirme

  Çoklu sandbox kullanımı

  FAQ, Knowledge base**

  Canlı destek**

  Müşteri Portalı**

  Video destek**  (**) Ek Ücretlendirmeye tabiidir.

  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

Lightning
Unlimited


Limitsiz CRM'in Gücü

 • $300Kullanıcı/Ay
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • *Lightning Enterprise özellikleri

  Canlı Destek

  Knowledge base (FAQ)

  Veri depolama

  Gelişmiş Sandbox kullanımı

  24/7 ücretsiz teknik destek

  Sınırsız online eğitim

  Müşteri Portali**

  Video Destek (SOS)**  (**) Ek Ücretlendirmeye tabiidir.

  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!