Salesforce Customer Success Platform

Salesforce

Salesforce.com dünyanın lider kurumsal bulut bilişim şirketidir. Salesforce tarafından geliştirilen bulut tabanlı CRM çözümleri (Satış, Pazarlama, Çağrı Merkezi) müşteri ilişkileri yönetimi alanında devrim yaratmıştır.

Şirketin sunduğu bulut tabalı platform uygulamalar, kullanıcıların ve şirketin ihtiyaçlarına göre hızlı bir şekilde özelleştirilebilir. Şirketler donanım, yazılım ve kurulum gibi yüksek maliyetli yatırım yapmak zorunda kalmadan kullandıkları kadar ödeyerek Salesforce çözümlerine sahip olabilirler.

Devamı için…

Blackline

Blackline

INSPARK, Finansal Kontrol ve Otomasyon Çözümü sunan Blackline Systems’ın Türkiye’deki tek iş ortağı oldu. Blackline Systems Software as a Service modeliyle kurumların finansal süreçlerini dönem kapanışı sırasındaki otomatik kontrolleriyle daha etkin, görünür ve kontrollü hale getirmektedir.

Dünya’daki kullanıcıları arasında Boeing, Chrysler, Community Trust Bank, Baxter, AT&T, Sprint, Lafarge, Westinghouse, Nasdaq, Mastercard, Pepsi, Alliance, Hyatt, Kempinsky, AIG, Zürich Sigorta, Tyco, Hertz, DHL, Citrix, eBay, Groupon, Alcan, Greif, Tesco, BP, ThyssenKrupp, The New York Times gibi kurumlar bulunmaktadır.

Informatica

Informatica

Informatica günümüzün küresel ekonomisinde şirketlerin sahip oldukları tüm bilgi varlıklarına erişmelerini, onları entegre etmelerini ve onlara güvenmelerini sağlayarak BT harcamalarını azaltmaları ve rekabet üstünlüğü elde etmelerini mümkün kılar.

Informatica® Corporation dünyanın bir numaralı bağımsız veri entegrasyonu yazılımı sağlayıcısıdır.

Jitterbit

Jitterbit, işletmelerin tüm kaynaklardan verileri birleştirmelerini ve kullanmalarını sağlayarak daha hızlı ve daha etkili kararlar almalarına yardımcı olur. Jitterbit API entegrasyon platformunu kullanarak şirketler; SaaS, şirket içi ve bulut uygulamalarına hızla bağlanabilir ve yapay zekayı herhangi bir iş sürecine anında aktarabilir. Jitterbit sezgisel API oluşturma teknolojisi, şirketlerin iş açısından kritik uygulamaları ve verileri yeniden kullanarak yeni teklifleri aylar değil, günler içinde pazara sunmasını sağlar.

İleti Yönetim Sistemi

İleti Yönetim Sistemi A.Ş., Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kurulmuştur. İleti Yönetim Sistemi, Hizmet Sağlayıcılar’ın arama, mesaj ve e-posta gibi farklı tipte ileti izinlerini saklayıp yönetebilecekleri, alıcıların verdikleri izinleri görüntüleyip kaldırabilecekleri, izinsiz gönderimleri şikâyet edebilecekleri, kamunun ise ileti şikâyetlerini ve şikâyete konu iznin durumunu görüntüleyebilecekleri, web sitesi, kısa mesaj numarası ve çağrı merkezi üzerinden hizmet verecek, tüm izinleri zaman damgasıyla kayıt altına alıp güvenli biçimde saklayacak ulusal veri tabanı sistemidir. Detaylı bilgi için İYS sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamı için…

Google Apps

Google

Google’ın misyonu, dünyadaki tüm bilgileri organize etmek ve evrensel olarak erişilebilir ve kullanışlı kılmaktır.

Google’ın kurucuları, Larry Page ve Sergey Brin bu misyonu yerine getirirken ilk adım olarak, Stanford University’nin öğrenci yurdunda geliştirip ve bütün dünyada bilgi arayanlar arasında hızla yayılan teknolojileriyle çevrimiçi aramaya yeni bir yaklaşım getirdiler. Saniyeler içinde ilgili sonuçları gösteren kullanımı kolay ve ücretsiz bir hizmet olan Google, bugün artık geniş kitleler tarafından dünya üzerindeki en büyük arama motoru olarak biliniyor.

Infor Sunsystems

Infor

Infor Dünya’nın 3. büyük kurumsal yazılım ve servis firmasıdır. 194 ülkede 70.000 firmaya operasyonlarını iyileştirmeleri, büyümeleri ve hızlı değişime ayak uydurabilmeleri için yardım etmektedir. Infor, endüstri spesifik uygulamalarıyla hem bulut hem de geleneksel yazılım modeliyle çözüm sunmaktadır.

Inspark olarak Infor’un FMS SunSystems çözümünün Türkiye’de iş ortaklığını yapmaktayız. Müşterilerimiz arasında Peugeot, DHL Express, Shell ve Shell Gas, Regus gibi firmalar bulunmaktadır. Türkiye’de birçok otel SunSystems kullanmaktadır.

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin