SALESFORCE CRM
DANIŞMANLIK
HİZMETİ

Müşteri Başarı Platformu ile pazarlamadan işletme analizine kadar tüm müşteri bilgilerinizi tek yerden yönetebilirsiniz.

Dünyanın lider kurumsal bulut bilişim firması Salesforce.com tarafından geliştirilen CRM çözümlerini firmanız için seçmek stratejik bir iş kararıdır.

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı INSPARK olarak, CRM danışmanlık hizmetimiz kapsamında firmaların kurumsal iş ihtiyaçlarına uygun çözümlerin seçimi ve beklentilere cevap verecek şekilde geliştirilmesi ve kullanıcı adaptasyonu sürecini kapsamaktadır.

Deneyimli ve sertifikalı Salesforce CRM danışmanlarımız, ilk kez CRM yazılımı kullanacak firmalara ihtiyaç analizi sonucu uygun bir çözümün seçimi, Salesforce CRM kullanmakta olan bir firmaya ise uygulamanın özelleştirilmesi ve geliştirilmesi konularında stratejik ve uygulamalı teknik bilgiyi sağlamaktadırlar.

Salesforce CRM danışmanlık hizmetimizin amacı firmaların CRM’e geçiş süreçlerini sorunsuz ve verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Sürecin parçaları olan planlama, uygulama, adaptasyon ve optimizasyon aşamalarının tamamında firmaların CRM çözümlerinden en yüksek seviyede faydalanabilmesini hedefliyoruz.

Kurumsal iş ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mobil uygulama geliştirme konusunda birçok projeye imza atarak müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmaya devam ediyoruz.

Salesforce Platformu üzerinde çözüm geliştirme hizmetlerimizi Salesforce sertifikalı danışman ve yazılım mühendislerden oluşan takımımızla gerçekleştirdikten sonra kullanıcılara Salesforce eğitimi ve ihtiyaç duyduğunuzda destek sunmaya devam ediyoruz.

SALESFORCE CRM

Salesforce CRM

Salesforce.com Consulting Partner – INSPARK
Firmanız için uygun Salesforce çözümleri hakkında bilgi almak için bizimle bağlantıya geçebilir veya hemen şimdi Salesforce CRM’i ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için form doldurabilirsiniz.

Inspark Salesforce Banner

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin