Salesforce CRM Danışmanlık Hizmeti

Salesforce CRM’i seçmek stratejik bir iş kararıdır.

Dünyanın lider kurumsal bulut bilişim firması Salesforce.com tarafından geliştirilen CRM çözümlerini firmanız için seçmek stratejik bir iş kararıdır.

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı INSPARK olarak, CRM danışmanlık hizmetimiz kapsamında firmaların kurumsal iş ihtiyaçlarına uygun çözümlerin seçimi ve beklentilere cevap verecek şekilde geliştirilmesi ve kullanıcı adaptasyonu sürecini kapsamaktadır.

Deneyimli ve sertifikalı Salesforce CRM danışmanlarımız, ilk kez CRM yazılımı kullanacak firmalara ihtiyaç analizi sonucu uygun bir çözümün seçimi, Salesforce CRM kullanmakta olan bir firmaya ise uygulamanın özelleştirilmesi ve geliştirilmesi konularında stratejik ve uygulamalı teknik bilgiyi sağlamaktadırlar.

Salesforce CRM danışmanlık hizmetimizin amacı firmaların CRM’e geçiş süreçlerini sorunsuz ve verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamaktır. Sürecin parçaları olan planlama, uygulama, adaptasyon ve optimizasyon aşamalarının tamamında firmaların CRM çözümlerinden en yüksek seviyede faydalanabilmesini hedefliyoruz.

Kurumsal iş ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mobil uygulama geliştirme konusunda birçok projeye imza atarak müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmaya devam ediyoruz. Salesforce Platformu üzerinde çözüm geliştirme hizmetlerimizi Salesforce sertifikalı danışman ve yazılım mühendislerden oluşan takımımızla gerçekleştirdikten sonra kullanıcılara Salesforce eğitimi ve ihtiyaç duyduğunuzda destek sunmaya devam ediyoruz.

Salesforce.com Consulting Partner – INSPARK

Firmanız için uygun Salesforce çözümleri hakkında bilgi almak için bizimle bağlantıya geçebilir veya hemen şimdi Salesforce CRM’i ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için form doldurabilirsiniz.

salesforce-demo