SALESFORCE CRM EĞİTİMİ

Teknoloji yatırımlarınızdan verim alabilmeniz için sistem adaptasyon sürecine dahil etmeniz gereken programlardan birisi kullanıcı eğitimleridir.

Kurumunuz Salesforce CRM’le yeni tanışmış ister yıllardır kullanıyor olsun, CRM Eğitimi almanız tüm personelinizin uygulamanın tüm özelliklerinden eksiksiz yararlanmasını sağlar.

Salesforce CRM Eğitimi

Salesforce çözümleri arasında seçiminizi yaptınız, lisans paketinizi seçtiniz, Salesforce iş ortağı ile birlikte gerekli geliştirmeleri tamamladınız ve şimdi tüm ekibinizi Salesforce CRM konusunda hızla harekete geçirmeniz ve üretkenliklerini arttırmanız gerekiyor. Satış ve müşteri destek temsilcileri, pazarlama müdürleri ve BT yöneticileri dâhil herkesi rollerine uygun özelleştirilmiş CRM eğitim kurslarıyla CRM adaptasyon oranınıve yatırım getirisini en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Firma ve Kullanıcılar için Özelleştirilmiş Kurs Programı

Sektörünüzü ve firmanızın ihtiyaçlarına ve kullanıcıların rollerine uygun hale getirilmiş CRM eğitim programı tasarlıyor ve sunuyoruz. Proje ekibinizle beraber çalışarak son kullanıcı CRM eğitimini tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirerek %100 verim alıyoruz.

Salesforce CRM kullanıcı eğitim programımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Salesforce CRM Sertifikasyon Programı

Bireysel kariyer yolunuzdaki fırsatları ve ekibinizin yetkinliklerini arttırmak için CRM sertifikasyon programına katılmak ister misiniz?

CRM eğitimi ve sertifikasyon programı sizi bulut bilişim bilgileri ile donatır, böylece özelleştirmek, entegre etmek, kodlamak ve tasarlamak için Salesforce CRM’in avantajından yararlanabilirsiniz.

CRM Sertifikasyonuna Giden Adımlar

Salesforce CRM Eğitim programımızda rol bazlı kurslar sunuyoruz. Sistem yöneticileri (admin) ve yazılım geliştiriciler için temel ve ileri seviyede programlarımız, danışmanlar için ise ayrı bir programımız bulunuyor. İhtiyaçlarınıza en çok uyan CRM eğitim programına katılım sağlayın, konulara hakim olduğunuzda sertifikasyon sınavına girmeye hazır olacaksınız.

CRM Eğitim Programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın veya kursa kayıt yaptırmak için bizimle bağlantıya geçin.

SALESFORCE CRM

Salesforce CRM

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK olarak sunduğumuz CRM eğitim programlarımıza katılan kurumlarda Salesforce CRM’in kullanıcılar tarafından benimsenme oranı %52 daha yüksektir.

Inspark Salesforce Banner

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin