SALESFORCE
DATORAMA

Her pazarlama kararını veriye dayalı olarak verin.

Pazarlama verilerinizin% 100’ünü birleştirin ve ekiplerinizi tek bir kayıt sistemi ile güçlendirin.

Salesforce.com yıllardır CRM yazılım ve uygulamaları sektörüne liderlik ederken bir yandan da pazarlama ve veri analizi alanındaki çözümleri ile size 360 derece müşteri içgörüsü sağlıyor.

mac_2_new

Salesforce CRM çözümleri ile müşterilerinize mükemmel bir deneyim yaşatırken, Datorama ile ROI, hız ve büyüme sağlamak için tüm verilerinizi bağlayın, analiz edin ve bunlarla ilgili işlem yapın.

Tüm verilerinizi birbirine bağlamak, derin pazarlama içgörülerini ortaya çıkarmak ve kampanya performansınızı daha iyi anlamak için tek pazarlama zekası platformu Datorama ile tanışın.

Neden Datorama?

Datorama, pazarlamacılar için ve pazarlamacılar tarafından oluşturulmuş tek uçtan uca içgörü platformudur.
Verilerinizi kodla değil, tıklamalarla modellemek, uyumlu hale getirmek ve görselleştirmek için sezgisel araçlar kullanın.

Einstein AI ve gerçek sonuçlar sağlayan makine öğrenimi ile daha akıllı çalışın.
Makine öğrenimi tarafından yönlendirilen bir veri modelleme aracıyla tüm veri kaynaklarınızı otomatik olarak birleştirin ve Einstein Marketing Insights ile en önemli olanı bulun.

Pazarlama veri entegrasyonunu ve hazırlığı kolaylaştırıyoruz.
Marketing Cloud, Sales Cloud ve diğer pazarlama ve reklamcılık ekosistemi verilerinizi yalnızca Datorama’nın sağlayabileceği bağlayıcılar ve hazırlık araçlarıyla birleştirin.

Pazarlama verilerinizin% 100’ünü bağlayın.
Gerçek veri şeffaflığı için bir temel oluşturmak için pazarlama verilerinizi otomatik olarak bağlayın, birleştirin ve koruyun.

Sürekli optimizasyon kültürü oluşturun.
Erişilebilir, doğru ve eyleme dönüştürülebilir içgörülerle ekiplerinizin müşterinizin hızında hareket etmesini sağlayın.

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin