Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, süreçlerinin etkinliğini arttırmak ve işlerine değer katmaktır.

BİRLİKTE BÜYÜYELİM

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı INSPARK Intelligent Business Solutions, 1990 yılında kurulmuş, bağımsız danışmanlardan oluşan ve bugün Avrupa çapında faaliyet gösteren bir şirkettir.

INSPARK Intelligent Business Solutions, dünyanın en iyi CRM ve lider kurumsal bulut bilişim çözümleri firması Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı ve Global İş Ortağı’dır.

INSPARK, bilgiyi mükemmel hizmetle tamamlamayı ve müşterilerinin bütçelerine uygun çözümler sunmayı ilke edinmiştir. Zengin ve sürekli gelişen bilgi dağarcığımız, yılların getirdiği uluslararası yazılım uygulamaları ile elde edilen kalitemiz ve müşteri memnuniyeti sonucunda oluşmuştur.

INSPARK Intelligent Business Solutions, dünya pazarına geniş yelpazede hizmet sunmaktadır ve bu sayede çok sayıda farklı ihtiyaca yanıt verme konusunda bir deneyime sahiptir.

INSPARK Intelligent Business Solutions, bağımsız bir danışmanlık firması olduğundan, bizler müşterilerimizin iş gereksinimlerine en uygun olası çözümü sunmak için çalışıyoruz. Herkese uyacak tek tip bir çözümün olmadığını biliyoruz.

NSPARK Intelligent Business Solutions, yöntemlerini müşterilerinin ihtiyacına özel olarak oluşturur; bu ihtiyaca uygun bilgi derlemesini ve çalışmaları destekleyecek uygun yazılım araçlarını da yine her müşteriye özel olarak belirler. Her bir müşterimiz için en iyi ve en uygun maliyetli çözümü bulmak adına çok geniş kapsamlı araştırmalar yapmaktayız.

INSPARK Akıllı İş Çözümleri, iş yazılımları konusunda, size en uygun yazılımın seçimi, uygulanması ve gerekli desteğin sağlanması için en iyi bilgi ve deneyimi sunan ve alanında önde gelen bir işletme ve yazılım danışmanlığı şirketidir. Ürün yelpazemiz, şirketinizin ihtiyaçlarının neredeyse tamamını karşılayabilecek genişlikte olup, ERP çözümlerinden bakım yönetimine, CRM’den süreç yönetimine kadar uzanmaktadır.

Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak, süreçlerinin etkinliğini arttırmak ve işlerine değer katmaktır. Kısaca, yöneticilerin işlerini etkili ve etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

25 yılı aşkın yazılım uygulamaları deneyimi ile INSPARK, her zaman müşterilerinin teknoloji inisiyatiflerinin ve işlerinin başarısını sağlayacak en iyi uygulamaları geliştirmiştir.

GÜCÜMÜZ NEREDEN GELİYOR

Profesyonel değerlere olan güçlü bağlılığımızdan
• Üstün nitelikli ve yüksek motivasyonlu danışmanlardan oluşan ekibimizden
• Dünyanın birçok saygın şirketi için gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalarımızdan
• Sürekli gelişen teknoloji alanında kapsamlı pratik bilgimizden

INSPARK Akıllı İş Çözümleri, entegre sistemler aracılığıyla etkinliği, verimliliği ve karlılılığı artıran; işletme güçlüklerinin üstesinden gelen otomatik çözümler sunmak için araştırmalarını durmaksızın sürdürmektedir. Profesyonel ekibimiz size, şirketinizin mevcut altyapısı ve süreçleri ile uyumlu muhasebe ve yönetim çözümleri sunmak için hizmet vermektedir. Ayrıca, tam sistem entegrasyonunu sağlamak için müşterilerimize üçüncü parti geliştirmeler konusunda da sistem analizi hizmeti ve destek hizmetleri vermekteyiz.

POLİTİKAMIZ VE İLKELERİMİZ

Hizmet verdiğimiz “Akıllı iş çözümleri, Bulut Bilişim danışmanlık ve uygulama” alanında koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sürekli gelişme ve iyileşmeyi sağlamaya yönelik,  iş, yasal ve düzenleyici (regülasyon) gereksinimleri ile müşteri sözleşmelerine ilişkin güvenlik yükümlülüklerini dikkate alan, sürdürülebilir ve risk değerlendirmesi ile risk yönetimi esaslı bir bilgi güvenliği yönetim sistemi ile sektörün seçilen lider kuruluşu olmak ve toplam kalite yönetimini sürekli kılmak,

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili yasal mevzuat ve diğer bağlayıcı düzenlemelere uygun hareket ederek, Çevre – İş Sağlığı ve Güvenliği performansının sürekli gelişimini sağlamak.

Faaliyetlerini yürütürken, enerji ve kaynak kullanımını minimuma indirmek için önlemler almak ve Atıkları kontrol altında tutarak, hava, su ve toprağın kirlenmesini en aza indirmek,

Kuruluşumuzun İş Felsefesinin temel değerleriyle, müşterimizin iş kalitelerini iyileştirecek, verimlilik ve karlılıklarını yükseltecek üstün kalitede ve değerde hizmetler sunmak,

Müşterilerine değer katan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri odaklı hizmetler sunmak,

İnsana yatırım yaparak çalışan mutluluğu ve motivasyonunu sağlamak,

Hizmet öncesi ve sonrası gerekli analizleri yaparak müşteri sadakatini arttırmak

Ayrıca;

Çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini geliştirmek ve çalışanlarımızın kişisel beceri ve bilgilerini kuruluşumuzun yararına kullanabilmek için uygun ortamları yaratmak, çalışanlarımızın yönetime katılmalarının önünü açmak ve uygun ortamları sağlamak, çalışanlarımızdan gelecek eğitim taleplerine olumlu cevap vermek, çalışanlarımızın aileleri ile birlikte diğer çalışanlarımızla bir araya gelebilme ortamlarını desteklemek ve geliştirmek,  çalışanlarımızın gerek mesleki – kültürel – sosyal gerekse de sendikal örgütlenmelerinin önünü açmak ve geliştirmek, çocuk işçi çalıştırmamak, dil, din, ırk ve cinsiyet ayrımı yapmamak, bütün çalışanlara adil ücret ve çalışma saatleri ile çalıştığı sürelerin ücretini yasal gereklere uyarak karşılamak, yasal izin ve dinlenme sürelerine riayet etmek, çalışanlarımıza insanca davranmak ve aile bireyleri de dahil olmak üzere çalışanlarımızın sağlık ve yaşam koşullarının en üst düzeyde sağlanmasına destek olmak, kamu kurum ve kuruluşları ile ilişkilerimizde rüşvet ve benzeri yolları kesinlikle kullanmamak, bizi denetleyecek olan kamu görevlileri ile ticari bir ilişki kurmamak rakiplerimizle iş etiği çerçevesinde bir rekabet yürütmek, müşteri bilgilerinin gizliliğine önem vermek, fikri mülkiyet haklarına uymak ve lisanssız yazılım kullanmamak,  tedarikçilerimiz ile birlikte topyekun olarak sürekli gelişmeye yönelmek, firmamızın etik ilkeleri arasındadır.

Stratejik kararlarınızda da yanınızdayız

ÖDÜLLER

Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye

INSPARK 3 Yıl Üst Üste En Hızlı Büyüyen Teknoloji Firması Seçildi

INSPARK 2012 ve 2013 yılından sonra 2014 yılında da en hızlı büyüyen 50 teknoloji firmasından biri olarak ödüllendirildi.

SERTİFİKALARIMIZ

İletişime geçin