ANALYTICS
CLOUD

Satış ve satış sonrası hizmet performansınızı
gerçek zamanlı olarak izleyin.

Salesforce, müşteri verisini toplama, analiz etme ve yönetme şeklinizi değiştiren uygulama çözümleri sunuyor.

İşletmeler farklı kaynaklardan gelen veriyi tek bir ekranda görüntüleyebilir, yorumlayabilir ve gerekli aksiyonları alabilirler. Analiz Bulutu uygulaması ile iş ve süreç performansı tüm cihazlardan (akıllı telefon, tablet, pc) izlenebilir.

analytics-cloud-4-salesforce-products

Satış için Analitiz Bulutu, satış ekibinize ihtiyacı olan veriyi sunarken Sales Cloud’da toplanan veriyi şirketinizde çalışan herkesin nasıl daha fazla satışa dönüştürebileceği konusunda yardımcı olur. 

Büyük veriyi zekasına dönüştürün.

Neden Analytics Cloud?

Sales Wave Analytics

Satış Ekibinizi Daha iyi Yönetin: Sales Wave Analytics, Sales Cloud kullanıcılarına sunulan hazır analiz uygulamadır. Satış müdürlerine satış durumu, satış ekibi performansı, satış fırsatları hakkında bilgi sunar.

Satış Sürecini Daha İyi Yönetin: Tüm cihazlardan görüntülenebilen dinamik gösterge tabloları faaliyet takvimini, müşteri hesap yönetimi, tablo karşılaştırmalarını kolaylıkla ve hızla yapabilir.

Daha Hızlı Karar Alın: Yeni bir satış fırsatı oluştuğunda, anında görev atayabilir, ticket oluşturabilir ve bunu ekibinizle paylaşabilirsiniz. Ve tüm bu işlemleri excel tabloları veya birbiriyle konuşmayan farklı yazımlar arasında gezinmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Service Wave Analytics

Satış sonrası verilerini anlamlandırın: Service Wave Analytics, Service Cloud kullanıcıları için hazırlanmış bir analiz uygulamasıdır. Satış Sonrası Hizmetler yöneticilerine sorumluluk alanlarında neler olup bittiğini anında görmelerini sağlayan bir araçtır.

Sorunları tespit edin. Çözüm bulun: Müşterilerinizin herbiri ile olan ilişkiniz özeldir dolayısıyla müşteri destek birimi çalışanlarının ilgili verilere hızla erişim sağlamaları ve proaktif olmaları gerekmektedir. Veriyi toplayı,  sorunları tespit edin ve analizi cevaba dönüştürün.

Problemleri daha hızlı çözün: Müşteri destek birimi müşterilerin problemlerini daha hızlı çözümlemek için ticket oluşturabilir, sorunu daha üst bir birime iletebilir, durum güncellemesi yapabilir. Tüm bu işlemleri her hangi bir mobil cihazdan veya akıllı telefondan yapabilir.

BAŞARI HİKAYESİ

“Salesforce, bizim satışa bakış açımızı değiştirdi. Sadece yazılım kullanma anlamında değil aynı zamanda satış süreçlerimizi organize etme anlamında da büyük bir etkisi oldu.”

Ali Gandur
Co-CEO, Fevzi Gandur Lojistik

Wave Analytics
Apps
 • Satış Analiz Uygulaması ile mevcut satış durumunu ve yıl bazında satış trendlerini görebilir
  Salesforce'dan ihtiyacınız olan veriyi aktarabilir ve düzenleyebilir
  Teklif dosyalarını yükleyebilir ve değiştirebilir
  Gösterge panellerini özelleştirebilir
  25 milyon satır veri ile işlem yapabilirsiniz

Wave Analytics
Platform
 • Mobil uygulama geliştirme
  Force.com ile konfigürasyon
  Hesap ve kişi yönetimi
  Görev ve aktivite takibi
  Kurum İçi İletişim için Chatter
  İş akışları ve onaylar
  Salesforce Identity (single sign on)
  Özelleştirilmiş rapor ve gösterge panelleri
  Mobil geliştirme kiti
  AppExchange'e uygulama ekleme
  API ile entegrasyon
  Bulut veri tabanı

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin