Salesforce CRM
Müşteri Başarı Platformu

Salesforce’un Benzersiz Müşteri Başarı Platformunu Denemenin Tam Zamanı

Salesforce CRM Demo
what-is-salesforce-analytics-cloud

Salesforce Analytics Cloud

Satış ve Satış Sonrası Hizmet Performansını gerçek zamanlı olarak izleyin

Salesforce Analytics Cloud

Salesforce, müşteri verisini toplama, analiz etme ve yönetme şeklinizi değiştiren uygulama çözümleri sunuyor. İşletmeler farklı kaynaklardan gelen veriyi tek bir ekranda görüntüleyebilir, yorumlayabilir ve gerekli aksiyonları alabilirler. Analiz Bulutu uygulaması ile iş ve süreç performansı tüm cihazlardan (akıllı telefon, tablet, pc) izlenebilir.

Satış için Analitiz Bulutu, satış ekibinize ihtiyacı olan veriyi sunarken Sales Cloud’da toplanan veriyi şirketinizde çalışan herkesin nasıl daha fazla satışa dönüştürebileceği konusunda yardımcı olur. 

Sales Wave Analytics

 • Satış Ekibinizi Daha iyi Yönetin. Sales Wave Analytics, Sales Cloud kullanıcılarına sunulan hazır analiz uygulamadır. Satış müdürlerine satış durumu, satış ekibi performansı, satış fırsatları hakkında bilgi sunar.
 • Satış Sürecini Daha İyi Yönetin. Tüm cihazlardan görüntülenebilen dinamik gösterge tabloları faaliyet takvimini, müşteri hesap yönetimi, tablo karşılaştırmalarını kolaylıkla ve hızla yapabilir.
 • Daha Hızlı Karar Alın. Yeni bir satış fırsatı oluştuğunda, anında görev atayabilir, ticket oluşturabilir ve bunu ekibinizle paylaşabilirsiniz. Ve tüm bu işlemleri excel tabloları veya birbiriyle konuşmayan farklı yazımlar arasında gezinmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz.

Service Wave Analytics

 • Satış sonrası verilerini anlamlandırın. Service Wave Analytics, Service Cloud kullanıcıları için hazırlanmış bir analiz uygulamasıdır. Satış Sonrası Hizmetler yöneticilerine sorumluluk alanlarında neler olup bittiğini anında görmelerini sağlayan bir araçtır.
 • Sorunları tespit edin. Çözüm bulun. Müşterilerinizin herbiri ile olan ilişkiniz özeldir dolayısıyla müşteri destek birimi çalışanlarının ilgili verilere hızla erişim sağlamaları ve proaktif olmaları gerekmektedir. Veriyi toplayı,  sorunları tespit edin ve analizi cevaba dönüştürün.
 • Problemleri daha hızlı çözün. Müşteri destek birimi müşterilerin problemlerini daha hızlı çözümlemek için ticket oluşturabilir, sorunu daha üst bir birime iletebilir, durum güncellemesi yapabilir. Tüm bu işlemleri her hangi bir mobil cihazdan veya akıllı telefondan yapabilir.

Wave Analytics App


Satış Yöneticileri için Analitik Uygulaması

 • $75/Ay
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • Satış Analiz Uygulaması ile mevcut satış durumunu ve yıl bazında satış trendlerini görebilir

  Salesforce'dan ihtiyacınız olan veriyi aktarabilir ve düzenleyebilir

  Teklif dosyalarını yükleyebilir ve değiştirebilir

  Gösterge panellerini özelleştirebilir

  25 milyon satır veri ile işlem yapabilirsiniz

  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!

Wave Analytics Platform


Partner Portalı ile bayi , distribütör ve acente üzerinden satışlarınızı arttırın

 • $150/Ay
  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!
 • * Wave Analytics App özellikleri +

  Sınırsız sayıda mobil uygulama geliştirebilir

  Şablonları kullanarak gösterge panelleri oluşturabilir

  Veri kaynaklarını analiz edebilir

  100 milyon satır veri ile işlem yapabilirsiniz

  24/7 ücretsiz teknik destek ve online eğitim alabilir

  İş ortaklarınıza erişim vererek satışlarınızı arttırabilirsiniz

  Kullanıcı Başına Aylık Tutar!