Salesforce Türkiye Partner – INSPARK

Salesforce.com, 1999 yılında Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM- Customer Relationship Management) çözümleri odaklı kurumsal bulut bilişim firması olarak Mark Benioff tarafından kurulmuştur.

Salesforce Müşteri Platformu, satış gücü otomasyonu, müşteri hizmet ve destek uygulamalarını, pazarlama otomasyonunu, iş ortakları yönetimini, iş zekası, uygulama geliştirme, Internet of Things (IoT), entegrasyon ve bulut servislerini kapsamaktadır.

Salesforce.com tarafından sunulan tüm uygulama çözümlerine internet erişimi olan tüm bilgisayar ve mobil cihazlardan erişilebilmektedir. Tüm sektörlerde, her tür ölçekteki işletmeler tarafından kullanılmaktadır.

Salesforce’un vizyonu ve yenilikçi yaklaşımı firmayı CRM alanında dünyanın lider şirketi durumuna getirmiştir.

  • Salesforce çalışanları, iş ortakları ve müşterileri sayesinde dünyanın en hızlı büyüyen ilk 10 yazılım şirketinden birisidir.
  • Forbes tarafından son 5 yıldır üst üste dünyanın en yenilikçi firması seçilmektedir.
  • Gartner tarafından yıllardır satış gücü otomasyonu, müşteri etkileşim merkezi, mobil uygulama geliştirme alanlarında lider olarak gösterilmektedir.
  • Salesforce, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve eğitim kurumlarına ücretsiz olarak platform uygulamaları için lisans sunmaktadır.

  • Appexchange, Salesforce platformu üzerinde ürün geliştiren firmaların çözümlerini sundukları bir alandır. Bu yıl 10. Yaşını kutlayan AppExchange’de ücretli ve ücretsiz 3000 farklı uygulama bulunuyor.
  • Farklı sektörlerden binlerce firmayı ve IT sektörü profesyonellerini senede bir kez San Francisco’da bir araya getiren dünyanın en büyük teknoloji konferanslarında Salesforce Dreamforce’a 2015 yılında 170.000 kişi katıldı.
  • Salesforce Türkiye İş Ortağı INSPARK, 25 yıldır yurtiçinde ve yurtdışında kurumsal bulut bilişim çözümleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

İletişime geçin