BLACKLINE MALİ KONTROL VE OTOMASYON PLATFORMU

Gereksiz uygulamaları bırakıp finansal işlemleri modernize etmenin zamanı geldi.

BlackLine Mali Kontrol ve Otomasyon Platformu mali kapanışı, hesap mutabakatını, muhasebe fiş girişini ve diğer pek çok muhasebe ve finans sürecini tek bir merkezi bulut sistem içinde otomatikleştirir. Altı entegre üründen oluşan set muhasebe ve finans departmanlarına, hesap tablolarına dayalı manuel muhasebe ve finans süreçlerini otomatize edip otomatikleştiren ve ayrıca benzersiz kontrol, görünürlük ve verim sağlayan uçtan uca bir işlev sunar.

Dünya çapında 1.000’den fazla müşteri, finans ve muhasebe ekiplerinin süreçleri otomatikleştirmesini modernleştiren ve kurumun genel performansına katkıda bulunan BlackLine çözümlerine güvenmektedir. BlackLine çözümleri, müşterilerin çok önemli muhasebe ve finans süreçlerinde daha fazla kontrol ve görünürlük elde etmesini sağlar.

Mali Kapanış Yönetimi

Birçok şirket, muhasebe dönemlerini, kayıtlarını en az kaynakla, kısıtlı bir sürede kapatmak zorundadır. Mevcut düzenleyici ortam nedeniyle bu teslim tarihlerine sıkı kontrol ihtiyacı ve yüksek derece doğruluk eşlik eder.

BlackLine Finansal Kapanış Çözümü özellikle bu zorluk ve ihtiyaçlara hitap etmektedir. Sayıların doğruluğunu; görevlerin ayrılmasını; kapanış etkinliklerinin zamanında gerçekleştirilmesini; makul düzeylerde incelemeyi; ve destekleyici belgeleri depolamak ve korumak için çevrimiçi belge depolama hizmetlerini kontrol eder. Hepsi bir arada entegre çözüm.

Mutabakat Yönetimi

Muhasebeciler ve kontrolü gerçekleştirenler bilanço mutabakatlarının tüm hesaplar için kusursuz, doğru ve güvenilir olmasını ve muhasebe ilkeleri gereğince zamanında hazırlanmasını/incelenmesini sağlama konusunda baskı altındadır. Günümüzde birçok şirket kağıt ve hesap tablosu ağırlıklı manuel işlemler uygular. BlackLine Mutabakat Yönetimi Çözümü, bilanço mutabakatları hazırlama ve incelemeyi kolaylaştırmak için bu süreci otomatize etmektedir.

Kontrol ve Denetim

Halka açık şirketlerin Sarbanes-Oxley Kanunu gereğince finansal raporlama ve bilgi teknolojilerine dair şirket içi kontrol ve prosedürleri tesis etmesi gerekmektedir. Bu şirketler, yasal ve mali kontrollerin belgelenmesi ve kontrolünün maliyet ve zamanıyla ilgili zorluklarla karşılaşır. BlackLine Kontrol Teminatı çözümü, şirketlerin yasal uyum girişimlerini yönetmelerini sağlar.

Şirketler Arası İşlemler

Daha kolay bir şirketler arası işlem onay süreciyle hızlı ve doğru küresel mali kapanışın önündeki en büyük engeli kaldırın. BlackLine Şirketler Arası İşlemler, şirketler arası bakiyelerin gerçek zamanlı olarak farklı para birimleri ve farklı coğrafyalarda gözden geçirilmesi, onaylanması ve bunlar üzerine mutabakat sağlaması için kurumsal finans departmanı yerine kurumsal tüzel kişileri ve işletme birimlerini yetkilendirir.

Dünya çapında 1.000’den fazla müşteri, finans ve muhasebe ekiplerinin süreçleri otomatikleştirmesini modernleştiren ve kurumun genel performansına katkıda bulunan BlackLine çözümlerine güvenmektedir. BlackLine çözümleri, müşterilerin çok önemli muhasebe ve finans süreçlerinde daha fazla kontrol ve görünürlük elde etmesini sağlar.

ÜCRETSİZ BLACKLINE
ARAŞTIRMA DOKÜMANLARI

Blackline için hazırlamış olduğumuz Türkçe kaynaklara
aşağıdaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM