SEKTÖR:
TEKNOLOJİ

İdari işleri verimli bir şekilde
yönetin ve inovasyona
zaman ayırın.

community-overview-product

Yazılım, donanım, hizmet ve yüksek teknoloji odaklı şirketler Ar-ge baskısı ve büyüme sorunları ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bir yandan sürekli inovasyon ile farklılaşması gereken sektör, diğer yandan da idari işlerden satışa, insan kaynaklarından finansa birçok doğrudan yenilikçi hedeflere hizmet etmeyen süreci yönetmek zorundadır. Büyümenin beraberinde getirdiği iş yükünü insan kaynağı ile aşmaya çalışır ve karlılıklarını düşürürler ve inovasyona kaynak ayırmakta zorluk çekerler.

Teknoloji Sektörü için Salesforce Çözümleri

Salesforce.com, dünyanın lider kurumsal bulut bilişim çözümleri sağlayıcısı olarak platform uygulamaları sunar ve ürünleri ile şirketlerin tüm iş süreçlerinde dijitalleşmesine yardımcı oluyor. Bir kurumun tüm süreçleri Salesforce platformunda yönetilebilir. Bayi ağına sahip teknoloji şirketleri iş ortakları ile birlikte verimli satışı yönetimi için Salesforce Partner Community çözümünü kullanmayı seçiyorlar.

SEKTÖRDEN
MÜŞTERİLERİMİZ

BAŞARI HİKAYESİ

“Müşterileri ilişkileri ve iş ortakları yönetimi için dünyanın en güçlü çözüm sağlayıcısı Salesforce'u, implementasyon için ise INSPARK'ı tercih ettik çünkü beklentimiz klasik bir CRM'in çok ötesindeydi.”

Alpaslan TOMUŞ
Co-CEO, Mikro Yazılım

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin