SEKTÖR:
SİGORTA

Acente yönetiminde
verimliliği arttırın.

Salesforce Finance

Sigorta sektöründe Acente Yönetimi, Satış ve Satış Sonrası hizmetler verimlilik odaklı gerçekleştirilmek zorundadır. Özellikle sigorta sektöründeki rekabetin yıllar içinde artması ile birlikte, müşterisini en iyi tanıyan sigorta şirketinin en çok tercih edilen olma yönündeki ivmesi artmıştır. Tam da bu noktada, Acente ağından, sigorta şirketinin merkezine kadar uzanan süreçte, müşteriler ile ilgili bilgileri tek bir yerde toplamak, müşterilerin poliçe ve emeklilik sözleşmeleriyle ilgili her türlü bilgiye en kısa sürede ulaşabilmelerini sağlamak, istek, öneri ve şikayetlerin hassasiyetle dikkate alıp kaydederek çözümler üretmek önem kazanmaktadır.

Sigorta Sektörü için Salesforce Çözümleri

Salesforce Service Cloud ve Sales Cloud ve online hizmetlerde kanal yönetiminin çeşitliliği ile sigorta müşterileri ve acentelere hizmetler sunmaktadır. Live Agent, Knowledge Base, Salesforce Inbox gibi çözümlerle, farklı kanallardan müşterilere daha verimli hizmetler sunulmaktadır.

SEKTÖRDEN
MÜŞTERİLERİMİZ

BAŞARI HİKAYESİ

‘INSPARK ile iki ayrı şirket gibi değil, gerçekten ortaya iyi sonuçlar çıkartmak için bir araya gelmiş bir ekip olarak çalıştık ki, bu bizim için son derece değerliydi.‘

Rennan Altıntaş, Director of Operations

BİRLİKTE
BAŞARALIM

İletişime geçin