INFOR SUNSYSTEM İŞLETME FİNANS YÖNETİMİ

“Infor SunSystems gibi bir sistem, global alanda faaliyet gösteren herhangi bir şirket için çok önemli bir araç haline gelmiştir. Çözüm, şirketlerin, uyumluluk çalışmalarına stratejik olarak yaklaşmasını sağlayarak, global işletmelerin en önemli sıkıntılarından bazılarını hafifletir.”
– JUR G. DE VRIES RE RA / Ortak, BDO

Infor SunSystems, yöneticilerin el üstünde tuttukları ROI aracılığıyla kullanıcıların sevdiği, güçlü ve esnek bir finansal çözüm sunuyor.

Günümüz finans liderlerine, yeni büyüme stratejilerini destekleyen ve karmaşık mevzuat yükümlülüklerini kolayca karşılayan teknolojik yenilikler ile işlevsel derinlik sağlıyoruz.

Infor SunSystems ile yeni büyüme stratejilerini destekleyen ve karmaşık mevzuat yükümlülüklerini kolayca karşılayan esnekliği elde edin. Infor SunSystems, en son teknolojik yeniliklerle, kullanılabilirliği ve ancak on yıllarca süren pratik uygulamalarla elde edilebilecek olan işlevsel derinliği birleştiren bir finansal yönetim sistemidir.

BT yardımı olmadan, bilgilere, her zaman, her yerde kolayca erişebilecek ve onları analiz edebileceksiniz. İşletmenizi ilerleyebileceği her noktada destekleyebilmek için, uluslararası finansal yönetim becerilerine ve esnek devreye alma seçeneklerine sahip olacaksınız. Ayrıca, benzersiz uyum sağlama özellikli bir sisteme de sahip olacaksınız. Tüm bunlar, son derece rekabetçi mülkiyet maliyetiyle tarafınıza sağlanacak.

Kâr amacı gütmeyen kurumlar, petrol ve gaz, bankacılık, sigorta ile perakende dahil çok çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, 194 ülkedeki 9.000 müşteri tarafından kullanılan Infor SunSystems, yenilik ve pratikliğin eşsiz bir kombinasyonunu sunuyor. Bilgileri parmak uçlarınıza kadar getiren mobil erişimden, kontrolü size veren kullanıcı dostu raporlama ve analiz araçlarına kadar, var olanı yeniden keşfetmekle uğraşmadan, çalışma şeklinizi baştan yaratabilirsiniz.

Infor Sunsystem

Bir Bakışta Infor SunSystems

 • Gerçek zamanlı raporlama
 • Akıllı işlemler
 • Bağlamsal iş zekası
 • İşletme Veri Yönetimi
 • Birleşik defterler
 • Yerelleştirilmiş raporlama
 • Kompleks tahsisler
 • IFRS ve GAAP raporlama
 • Farklı yerlerde bulunan bağlı kuruluşlar
 • Sosyal olarak etkin işbirliği
 • Yerinde veya bulutta devreye alma

Benzersiz Beceriler

Infor SunSystems, teknolojik yenilikleri ve kullanılabilirliği, sadece on yıllarca süren pratik uygulamalarla elde edilebilecek olan işlev derinliğiyle birleştirir. Gerçek zamanlı finans, operasyon ve raporlama analizi sağlayan sistem, son derece rekabetçi bir mülkiyet maliyetiyle sunulan benzersiz uyarlanabilirlik özelliğiyle, kapsamlı ve global bir finansal yönetim sistemidir.

Güçlü, Kullanıcı Dostu Raporlama

SunSystems’ın birleşik defterleri daha iyi kararları, daha hızlı almanızı sağlar. Proaktif uyarı kabiliyeti sayesinde, olası sorunlara hızlı tepki verin. Temel raporlama verilerini tamamlayanbağlamsal analiz ve iş zekası ile eyleme geçirilebilir tahminler elde edin. Kaynak işlemlere ulaşın ve doğrudan sorgulardan doğrudan eyleme geçin.

Yüksek Oranda Yapılandırılabilir

Mevcut sistemlerle kolayca entegre edin ve kuruluşunuzun her düzeyinde, yasal ve yönetimsel raporlama gereksinimlerine göre yapılandırın. Verileri, bağlamsal olarak masa üstü veya mobil cihazlara aktarılan rol tabanlı bilgi akışlarıyla, en çok ihtiyaç duyulan yere yönlendirin. Karmaşık yeniden yapılanmaları ve iki seviyeli ERP stratejilerini destekleyin. BT’ye olan bağımlılığı azaltın ve toplam mülkiyet maliyetini düşürün.

Büyümeye İmkan Tanıyan Esneklik — Her Yerde

Bölgesel raporlama düzenlemeleri için yerelleştirilmiş destekle, karmaşık uluslararası finansal yönetim gereksinimlerini ve iş değişikliklerini yönetin. Yeni büyüme stratejilerine uyum sağlamak için, esnek devreye alma seçenekleri arasından seçiminizi yapın. En iyi uygulamaları, boyut, yapı ve düzenlemeler için uyarlayarak, küresel ölçüde uygulayın.Pazar değişikliklerinden faydalanmak için, uygulama sonrası işlemleri kolayca değiştirin.

194 ülkedeki 9.000 müşteri tarafından kullanılan Infor SunSystems ile bilgileri parmak uçlarınıza kadar getiren mobil erişimden, kontrolü size veren kullanıcı dostu raporlama ve analiz araçlarına kadar, var olanı yeniden keşfetmekle uğraşmadan, çalışma şeklinizi baştan yaratabilirsiniz.

Infor Sunsystem

Yeni Infor SunSystems’ı
tecrübe edin.

Entegrasyon

Infor ION, işletme genelindeki sistemleri, uygulamaları ve verileri hızla entegre ederek, tüm işletmeniz için tamamen birleşik bir platform sunar

Sosyal İşbirliği

Infor Ming.le™, Infor SunSystems içerisine merkezi bir işbirliği platformu ekleyerek, çalışanların, farklı yerlerde olsalar da birlikte çalışmalarına, bilgileri kolayca paylaşmalarına ve çok daha fazlasına olanak sağlar.

Analizler

Infor’un oyunun kurallarını değiştiren iş zekası uygulamaları, dünyanın her yerinden gerçek zamanlı bilgiler, benzersiz mobil kabiliyetler ve çok daha fazlasıyla, iş zekasına ilişkin sözünü tam anlamıyla tutar.

Mobil Uygulamalar

Infor’un mobil uygulamaları, çalışanlarınıza, her zaman, her yerde, sistemlere, bilgiye ve işlemlere güvenli bir ortamda erişim olanağı sağlar.

Performans Yönetimi

Daha iyi kararları, daha hızlı alın

Finansal planlama süresini %70’e kadar azaltın ve tamamen entegre bütçeleme, planlama ve tahmin araçlarıyla, bilgilere her zaman, her yerde erişim elde edin.

Satın Alma

Satın alma kontrolünü arttırın

Satın alma taleplerini, siparişleri, sözleşmeleri, makbuzları ve fatura işleme ile hesap tutturmayı kapsayan, merkezi ve merkezi olmayan satın almayı destekleyen, web tabanlı, uçtan uca satın alma-ödeme kabiliyeti kazanın.

Satışlar

Sipariş işlemlerini entegre edin

Alınma yöntemine bakılmaksızın, fatura hazırlanmasından gelirin tahakkukuna kadar, müşteri satış siparişlerinin alınması ile işlenmesi için tüm iş süreçlerini yapılandırın ve kontrol edin.

Nakit Yönetimi

Güvenli transferler sağlayın

Banklinks for Business (B4B), global bankacılık şartlarıyla uyumlu formatlarda güvenli ve kolay elektronik transfer sağlar.

Envanter

Verilere hızlı erişim

Tam envanter görünürlüğü kazanın ve müşteri hizmet seviyelerini kaybetmeden kontrolü artırın. Parti ve grup kontrolü, izlenebilirlik, çoklu maliyetleme seçenekleri, analiz ve ürün profilleri elde edersiniz.

Harcama Yönetimi

Hareket halindeyken rapor gönderin

Seyahat ve harcama raporları işleme ücretini %80’e kadar azaltın ve çalışanların, mobil cihaz kullanarak, her zaman, her yerde rapor göndermesine olanak sağlayın. Bulutta veya yerinde devreye alınabilir.

Profesyonel Hizmetler Otomasyonu (PSA)

Kaynakları optimize edin

Doğru kaynakları planlayın, zamanı ve harcamaları doğru şekilde kaydedin. Zamanında hatasız faturalamayı ve maliyetlerin hasılatla karşılanmasını sağlayın.

Gerçek Zamanlı Raporlama

Çalışanlarınıza yetki verin

Infor SunSystems Sorgu ve Analiz, kurumunuzdaki herhangi bir kişinin, gerçek zamanlı bilgilere 7/24 erişimini sağlar.

Güçlü Entegrasyon Becerileri

Infor’un Akıllı Açık Ağı (ION) ve Infor Ming.le™, uygulamalar arası işlem akışlarını, sezgisel sosyal işbirliğini ve daha fazlasını mümkün kılar.

Çok Boyutlu Birleşik Defter Yapısı

SunSystems, işinizin tüm alanlarının, doğrudan muhasebe sisteminizde gerçek zamanlı analizine olanak sağlar.

Herhangi Bir Pazara Uyarlanabilecek Derinliğe Sahip Finansal Bir Platform

Infor SunSystems, 190’dan fazla ülkede 9.000’i aşkın müşteriye, entegre finansal yönetim, satın alma, envanter ve satış yönetimi çözümleri sunar.
Büyüyen kuruluşlar, global işletmelerin farklı yerlerde bulunan bağlı kuruluşları ve sofistike bir FMS’ye ihtiyacı olan işletmeler, bir firmanın işlemesini sağlayan ve finansal bilgileri kârlı bir eyleme dönüştüren tüm hareketli kısımların gerçek zamanlı bir görünümünü almak için bu çözümü kullanır.

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin