SALESFORCE YAZILIM GELİŞTİRME HİZMETİ

Salesforce Türkiye Yetkili Satısıcı INSPARK’ın Avrupa’daki en deneyimli danışmanlarından hizmet alarak ihtiyaçlarınıza en uygun yazılım ve uygulamaların geliştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Bulut bilişime geçiş aşamasında firmalara danışmanlık ve yazılım geliştirme desteği sunuyor, Salesforce.com platformunun sunduğu özellikler ile en doğru ve eksiksiz şekilde kod geliştiriyor, bulut tabanlı platformun imkanlarından maksimum seviyede faydalanmanızı sağlıyoruz. Salesforce.com’un native özelliklerini ve agile project development metodolojisini kullanarak tüm süreç boyunca sizlerle gelişmeleri paylaşarak çalışmalarımızı tamamlıyoruz.

Salesforce, Force.com ve Heroku (Ruby) platformlarını kullanarak Apex Trigger, Visual Force sayfaları, kurumsal iş süreçleri otomasyonu ve mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Ayrıca ERP, Muhasebe, Çağrı Merkezi Sisteminizi ve diğer tüm kurumsal yazılımlarınızı Salesforce çözümleri ile entegre ediyoruz.

Kurumsal iş ihtiyaçlarınıza uygun şekilde mobil uygulama geliştirme konusunda da birçok projeye imza atarak müşterilerimizin iş verimliliğini arttırmaya devam ediyoruz. Salesforce Platformu üzerinde çözüm geliştirme hizmetlerimizi Salesforce sertifikalı danışman ve yazılım mühendislerden oluşan takımımızla gerçekleştirdikten sonra kullanıcılara Salesforce eğitimi ve ihtiyaç duyduğunuzda destek sunmaya devam ediyoruz.

SALESFORCE DEMO

Salesforce CRM

Firmanız için uygun Salesforce çözümleri hakkında bilgi almak için bizimle bağlantıya geçebilir veya hemen şimdi Salesforce CRM’i ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için form doldurabilirsiniz.

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin