İYS ENTEGRASYON HİZMETİ

İYS Yetkili İş Ortağı INSPARK, İleti Yönetim Sistemi süreçlerinizde yanınızda.

  • Salesforce – İletim Yönetim Sistemi Entegrasyonu
  • Toplu İzin Aktarımı
  • Anlık İYS Veri Senkronizasyonu
  • İzin Geçmişi Raporlama

*Mevcut izin verilerini İYS’ye aktarmak için son gün 31 Mayıs 2021!

İYS Nedir?

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun, Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında, Hizmet Sağlayıcılar tarafından alıcılara gönderilecek ticari iletilerin, Yönetmelik ile belirlenen istisnalar dışında alıcının onayı olmadan gönderilemeyeceği, izin dâhilinde gönderilen iletilerde ise alıcılara ret imkânı sağlanması gerektiği belirtilmiştir.

İleti Yönetim Sistemi A.Ş., Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından kurulmuştur. İleti Yönetim Sistemi, Hizmet Sağlayıcılar’ın arama, mesaj ve e-posta gibi farklı tipte ileti izinlerini saklayıp yönetebilecekleri, alıcıların verdikleri izinleri görüntüleyip kaldırabilecekleri, izinsiz gönderimleri şikâyet edebilecekleri, kamunun ise ileti şikâyetlerini ve şikâyete konu iznin durumunu görüntüleyebilecekleri, web sitesi, kısa mesaj numarası ve çağrı merkezi üzerinden hizmet verecek, tüm izinleri zaman damgasıyla kayıt altına alıp güvenli biçimde saklayacak ulusal veri tabanı sistemidir. Detaylı bilgi için İYS’nin sayfasına göz atabilirsiniz.

Neden İYS İş Ortağı ile Çalışmalıyım?

● İletişim adresi sayımız 250.000’den az:
İletişim adresi sayısı 250.000’den az olan Hizmet Sağlayıcılar, İLETİ Hizmetleri’ne ancak yetkilendirdikleri iş ortakları üzerinden erişim sağlayabilirler.

● İletişim adresi sayımız 250.000’den fazla:
İYS İş Ortağı sorumluluğunda bulunan ürün veya sistemler üzerinden entegre olmak istiyorsanız İYS İş Ortağı ile çalışmanız gerekir.

BAŞVURU FORMU

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM