SALESFORCE SİSTEM YÖNETİMİ HİZMETİ

Salesforce sistem yönetimi işlerinizi bize bırakın.

Salesforce.com kompleks iş ihtiyaçlarına yanıt verebilecek güçlü bir platformdur. Geleneksel çözümlere göre daha az da olsa sistem yönetimi için kaynak ayırmak gerekebilir. Özellikle 25 kullanıcının üzerindeki uygulamalarda yarı zamanlı 250’nin üzerindeki kullanıcılarda tam zamanlı Sistem Yönetim ihtiyacı olabilir.

İhtiyaç durumunda Inspark ekibi sistem yönetim işlemlerini sizin için yapabilir. Ayrıca yıl içerisinde çıkabilecek tüm ihtiyaçları gerçekleştirdiğimiz dışkaynak anlaşmaları yapmaktayız.

Kaynak

İşiniz büyüdükçe salesforce.com da büyüyecek ve iş ihtiyaçlarınız artacaktır. Diğer yandan kendi organizasyonunuzda bir kişi yetiştirmek, bu yetkilinin şirketinizde kalmasını sağlamak ayrıca tek kişiye bağımlı olmak risk içerecektir. Inspark ise ekip olarak kaynaklarını konuya en uygun danışman arkadaşımızın hizmetinden faydalanabileceğiniz şekilde planlar.

Bilgi

Ekibimiz sadece sizin firmanız değil yüzlerce projeden elde ettiği bilgiyi ve deneyimi sizinle dolaylı olarak paylaşmış olacaktır.

Üretkenlik/Verimlilik

Danışman ekibimiz birçok müşteriye hizmet verdiği için daha verimli ve maliyeti düşük hizmet sunabilmekteyiz.

Ölçeklenebilir

İhtiyaçlarınız arttıkça anında ekibimizdeki diğer deneyimli arkadaşlarımız size destek vermeye başlayacaktır.

Yanıt Hızı

Danışmanlarımızın ana işi saleforce.com projelerinde görev almak olduğu için hızlı dönüşler alacaksınız. Çözüm konusunda gerektiğinde ekibimiz kendi içinde iş birliği yaparak ve hatta gerekirse Salesforce.com Ekibini devreye sokarak çözüm bulmaktadır.

SALESFORCE CRM

Salesforce CRM
Inspark Salesforce Banner

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin