Blog

3 Ekim 2017

Salesforce CRM | Dünyanın En iyi CRM Uygulaması

Salesforce CRM dünyanın en iyi CRM uygulaması çünkü Salesforce başarısını müşterilerinin başarıları ile ölçüyor ve kurum olarak dünyanın en yenilikçi şirketi ünvanını taşıyor. Dünya çapında 150.000 müşterisi ve yüz binlerce kullanıcısı olan Salesforce Müşteri Başarı Platformu satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri yönetimi alanlarında gelişmiş çözüm uygulamaları sunuyor.

Salesforce.com, öncelikler listesinin en üst sırasına müşterilerini koyuyor ve işte tam da bu yüzden CRM yazılım şirketleri arasında liderliği elinde tutuyor.

Bağımsız araştırma şirketi International Data Corporation (IDC) tarafından 2017 yılının ilk yarısında yayınlanan rapora göre Salesforce çözümleri, satış, pazarlama ve müşteri hizmetleri uygulamaları arasında en büyük pazar payına sahip şirket.

Dünyanın 1 Numaralı Satış Yönetimi Uygulaması

Salesforce.com satış yönetimi çözümü uygulaması Sales Cloud (Satış Bulutu), son 18 yıldır firmalara satış kanalı oluşturma, daha fazla satış yapma ve karlılıklarını arttırma konusunda yardımcı oluyor. Sürekli inovasyon, teknoloji yatırımları ve yapay zeka uygulamaları ile satış temsilcilerinin iş verimliliğini arttırıyor.

en iyi crm

Worldwide Sales Applications 2016 Market Share by IDC

Dünyanın 1 Numaralı Müşteri Hizmetleri Uygulaması

Salesforce.com müşteri hizmetleri yönetimi çözümü Service Cloud (Sevis Bulutu), firmaların müşterilerine kusursuz hizmet sunmaları ve mükemmel bir deneyim sunmalarına yardımcı oluyor. Salesforce Platformunun esnek altyapısı, yapay zeka ile desteklenen uygulamaları, kullanıcı dostu özelleştirme araçları ile müşteri hizmetleri çalışanlarının iş verimliliğini arttırıyor.

en iyi crm

Worldwide Customer Service Applications 2016 Market Share by IDC

Dünyanın 1 Numaralı Pazarlama Yönetimi Uygulaması

Salesforce.com pazarlama yönetimi çözümü Marketing Cloud (Pazarlama Bulutu), firmların müşterileri için özelleştirilmiş “müşteri yolculuk haritası” oluşturmalarına yardımcı oluyor. Email kampanyaları, mesaj, sosyal medya ve dijital reklam ve içerik yönetimi gibi pazarlama departmanının ihtiyacı olan tüm araçları tek bir platformda sunuluyor.

en iyi crm

Worldwide Marketing Applications 2016 Market Share by IDC

Neden Salesforce CRM?

Müşteri odaklı bir uygulama çözümüdür. Bulut tabanlıdır; yazılım ve kurulum yoktur. Dünyanın en inovatif CRM çözümüdür. Her yıl üç kez versiyon yenilenir ve müşterilere en gelişmiş iş verimliliği araçlarını sunar. Salesforce AppExchange‘de bulunan yüzlerce farklı uygulama CRM ile entegre bir şekilde kullanılabilir.

Dünyanın en iyi CRM ‘i ile ilgili danışmanlarımızla görüşmek ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya hemen şimdi Salesforce CRM’i 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bulut Bilişim, Salesforce , , ,

İletişime geçin