Blog

27 Aralık 2019

Bölüm 7 – Neden INSPARK ile Çalışmalıyım?

Salesforce’u iş süreçlerinize hızlı bir şekilde entegre edebilmeniz için iyi bir partner ile çalışmanız gerekir.

Doğru bir partner ile çalışarak daha hızlı sonuçlar alır, zaman kaybetmeden işinize ve Salesforce’un işinize katacaklarına odaklanırsınız.

TÜRKİYE’NİN EN DENEYİMLİ SALESFORCE İŞ ORTAĞI

Türkiye’nin ilk Salesforce Partneri olan INSPARK, 500’den fazla proje, 50 binden fazla kullanıcı implementasyonu ve milyonlarca müşteriye verdiği hizmet ile bölgesindeki en deneyimli Salesforce iş ortağıdır.

Bu deneyim, sizi ve işinizin ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde anlamamıza ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümleri minimum hata payıyla hayata geçirmemizi sağlar.

DÜNYA GENELİNDE DENEYİM

Platinum Salesforce Partner olan INSPARK, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika gibi bölgelerde de hizmet sağlar ve projeler geliştirir. Sadece Türkiye değil, Dünya genelinde deneyimimiz, farklı bakış açılarına kolayca adapte olmamızı ve yenilikleri sürekli takip etmemizi sağlar.

SİZE UYGUN ÇÖZÜMLER

Ekibimizin ortalama Salesforce deneyimi 4.3 yıl, çalışan sadakati ortalamamız ise 4.6 yıldır. Great Place to Work ödülümüzden de anlaşılacağı gibi ekibimiz uzun süreli ve mutlu çalışanlardan oluşmaktadır. Toplamda 90 Salesforce sertifikamız ile farklı ürün ve sektörlerde uzmanlığımız sizi daha iyi anlamamızı ve ekibinizin bir parçası olarak birlikte daha iyi çalışmamızı sağlar.

Kaynaklar, Kılavuzlar

İletişime geçin