Blog

27 Aralık 2019

Bölüm 6 – Salesforce Neden 1 Numaralı CRM Çözümü?

Salesforce her büyüklükteki işletme için 1 numaralı akıllı CRM platformudur. Endüstri analistleri* ve önde gelen kullanıcı inceleme kuruluşları** tarafından CRM teknolojisinin pazar lideri olarak tanınan Salesforce, büyüyen işletmelere en ileri teknolojiyi kolayca uygulamalarını ve kendileri için önemli olan tüm çözümleri bağlamalarını sağlayan kullanıma hazır çözümler sunmaktadır. Ortalama olarak, Salesforce CRM kullanan müşteriler% 38 daha hızlı karar alma, gelirlerde% 25 artış ve müşteri memnuniyetinde% 35 artış gördü. ***

*Salesforce – Analist Raporları
**Salesforce – Müşteri Değerlendirmeleri
***Salesforce Relationship Survey conducted 2014‒2016 among 10,500+ customers randomly selected. Response sizes per question vary.

SALESFORCE MÜŞTERİ BAŞARISINA ODAKLANIR

Salesforce basit bir prensip üzerine kurulmuştur: müşterilerimizin başarılı olmasına yardımcı olmak. Bu ilke, kurum genelinde sürekli inovasyon kültürünü vurgulayan iş modelinin temelini oluşturmuştur.

SATIŞLARINIZI, HİZMETİNİZİ VE PAZARLAMANIZI, ÖZELLİKLE KÜÇÜK İŞLETMELERE YÖNELİK ÇÖZÜMLERLE BÜYÜTÜN

Salesforce, küçük işletmelerin müşterileri bulmalarına, işlerini kazanmalarına ve ömür boyu mutlu olmalarına yardımcı olan önde gelen araçları sağlar. Müşterilerinizle daha yakın ilişkiler kurabilmeniz ve işinizi her zamankinden daha hızlı büyütebilmeniz için sistemlerinizi bağlamayı kolaylaştırıyoruz.

Bulut tabanlı çözümler sunduğumuz için, Salesforce, rakiplerinin ön maliyetinin hiçbirini gerektirmez. Pahalı donanım kurulumuna veya IT desteğine gerek kalmaz, böylece bir şirketin tamamı Salesforce’da hızlı bir şekilde çalışmaya başlayabilir. Bakım otomatik olarak gerçekleşir ve bir sorun çıkarsa, bir destek teknisyeni sorunu birkaç gün içinde değil birkaç dakika içinde inceler. Bu, daha az aksama süresi, daha ucuz bakım ve işi büyütmek için daha fazla zaman harcanması demektir.

SİZİNLE BİRLİKTE BÜYÜYEN BİR PLATFORM KULLANIN

Küçük ve orta ölçekli işletmeler teknolojilerinin büyümeyle birlikte ölçekleneceğinden emin olmaları gerekir. Salesforce ile sadece birkaç tıklamayla kullanıcı ve işlevsellik eklemek kolaydır. İşinizi, hiçbir şeyi bozmadan özelleştirmesi ve yükseltmesi kolay, tek, güvenli ve ölçeklenebilir bir platformda büyütmek istemez misiniz?

Salesforce, Salesforce Müşteri 360 olarak adlandırdığımız eksiksiz CRM çözümüdür. İşinizin her bölümünü Salesforce’da birleştirerek, şirketinizin büyümesinin her aşamasında başarı elde etmek için ihtiyacınız olan tek, birleşik müşteri görüşünü elde edersiniz.

SALESFORCE İLE EN SON TEKNOLOJİYİ VE İNOVASYONU ALMANIZ GARANTİ

Salesforce yalnızca CRM endüstrisine liderlik etmekle kalmıyor, aynı zamanda tüm endüstrilerdeki iş geleceğini belirlemeye adamıştır. Ürün güncellemeleri, yeni özellikler ve çığır açan teknolojiler (yapay zeka gibi), tüm kullanıcılara her yıl üç kez ücretsiz olarak otomatik ve zahmetsizce yayılmaktadır. Salesforce’un yenilikçi ve güvenli bulut teknolojisi, işletmenizin her zamankinden daha hızlı hareket edebilmesi için gelişmeye devam etmemizi sağlar.

Kaynaklar, Kılavuzlar

İletişime geçin