Blog

23 Ocak 2015

ManageMall.com AVM yönetimi süreçlerinde büyük kolaylıklar sunuyor

ManageMall.com, AVM yönetimlerinin süreçlerini kolaylaştırmak için bulut bilişim teknolojisi kullanılarak oluşturulan bir yazılımdır. Managemall.com, çok kiracılı bulut altyapısında geliştirilmiş olup, CRM’de Amerika’nın en büyük pazar payına sahip olan Force.com (salesforce.com) platformunda geliştirilmiştir.

INSPARK (Intelligent Business Solutions), 1990 yılında İngiltere’de Stephen Symes tarafından kurulmuş, bağımsız danışmanlardan oluşan ve bugün dünya pazarında ERP, CRM uyarlama projeleri ve ARGE çalışmalarıyla faaliyet gösteren bir şirkettir. INSPARK, kurumlara iş yazılımları konusunda ihtiyaca özel olarak oluşturulmuş, iş süreçlerinin etkinliğini, görünürlüğünü arttırmak ve değer katmak amacıyla sürdürülebilir yenilikçi çözümler sağlamaktadır. Uygulanan çözümlerin yanı sıra kullanılan altyapı ve teknoloji de müşterilerinin bilgiyi en etkin şekilde analiz edebilmesini, raporlamasını ve yönetmesini amaçlamaktadır.

INSPARK, 25 yıllık yazılım uygulamaları deneyimine 2010 yılında AVM sektörünü dahil etti. AVM sektörü, bildiğiniz gibi Avrupa’da 2000’li yılların başından, Türkiye’de ise 2008 yılından itibaren ciddi bir ivme kazanmış, hızla kalkınan ve gelişen bir sektör olmuştur. Açıklanan rakamlara göre; Mayıs 2014 itibarıyla Türkiye’de toplam AVM sayısı 329’a ulaşmıştır. Bu yaklaşık 8,5 milyon metrekare brüt kiralanabilir alan demektir.

İstatistiklere göre, AVM sektörü bu hızlı gelişimi önümüzdeki yıllarda da devam ettirecek. Yeni yatırım ve satın almaların yanı sıra on yılını doldurmuş AVM’lerin yenilenme projeleri de gündemde olacak. INSPARK, bu dinamizmi ve hızlı gelişimi yönetecek bir çözüm oluşturdu. Managemall.com, AVM şirketlerinin yatırım sürecinde yapılan çalışmaların yanı sıra, geliştirme ve açılış sonrası yönetim süreçlerinde kiracıların 360 derece görünürlüğünü sağlayan bir çözüm olarak geliştirildi. Edinilen deneyimlerle geliştirilen Managemall.com dünyanın en esnek çözümlerinden biridir. Her türlü değişime ve yeniliğe kolayca adapte edilebilir.

Managemall.com, çok kiracılı bulut altyapısında CRM de Amerika’nın en büyük pazar payına sahip olan Force.com platformunda geliştirilmiştir. Bu çözüm ile, tüm iş süreçlerinizi yönetebilir, esnek, mobil ve kat planları üzerinden çalışabilirsiniz. Managemall.com ile AVM’lerin doluluk oranlarından, pazarlama faaliyetlerinin ziyaretçi sayısını ne oranda etkilediğine kadar detaylı analizler yapabilirsiniz, desteğe ihtiyaç duymadan kendi raporlarınızı hazırlayabilirsiniz.

Managemall.com ile Pazarlama ve Kampanya Faaliyetleri (Marketing and Campaign Management), Kiracı Yönetimi (Tenant Management), Fatura Yönetimi (Invoice Management), Tedarikçi Yönetimi (Vendor Management), Tesis Yönetimi (Facility Management) gibi bir çok süreci ve operasyonu yönetebilirsiniz. Mevcut finansal sistemlerle entegre çalışır ve ortak rapor üretebilir. En sevdiğimiz özelliklerinden biri ise kiracılarınıza bir portal kullanarak sistemi açabilirsiniz. Böylelikle kiracılarınız kendi faturalarını ve borçlarını takip edebilir, cirolarını girebilirler veya mağaza açma ve yenileme süreçlerinde işbirliği içinde çalışabilirsiniz.

Managemall.com ile görselliği de ön plana çıkardık. Kiralama süreçlerinde kullanılan kat planlarını ve paftaları çözümümüze taşıdık. Çok farklı görseller analiz ve yönetim imkanı sunuyoruz.

INSPARK, yenilikçi, müşteri odaklı ve entegre sistemler aracılığıyla verimliliği ve karlılığı arttıran çözümler üretmektedir.

 

Managemall.com uygulamasını kullanmanız için 5 neden:

– Daha ekonomik; SAAS modelini kullanın, büyük yatırımlardan kurtulun.

– Hızlı uyarlama süreci ve esneklik

– Güçlü görselleştirme işlevi ile daha kolay veri erişimi ve analizi.

– Daha kolay planlama ve karar alma; gösterge panoları ve raporlama görünümü ile planlama ve karar alma sürecini geliştirme.

– Deneyimlerden faydalanmak için; INSPARK’ın 25 yıllık deneyimleri ile daha güvenli ve sorunsuz çalışma.

 

 

Haber , , , ,

İletişime geçin