Blog

18 Kasım 2018

Salesforce Nedir?

Salesforce Nedir?

Salesforce.com, dünyanın en iyi CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi yazılımını geliştiren lider kurumsal bulut bilişim şirketidir. Salesforce Müşteri Başarı Platformu, firmaların satış, servis, pazarlama ve daha birçok alanda daha etkin, hızlı ve verimli olmasına yardımcı olur.

salesforce nedir

Salesforce CRM Nedir?

Salesforce Müşteri Platformu, satış gücü otomasyonu, müşteri hizmet ve destek uygulamalarını, pazarlama otomasyonunu, iş ortakları yönetimini, iş zekası, uygulama geliştirme, Internet of Things (IoT), entegrasyon ve bulut servislerini kapsamaktadır.

Salesforce CRM tek bir ürün değil; şirketlerin büyümesine ve başarısına yardımcı olmak için müşteri, iş ortağı ve çalışanların arasında etkileşimleri yöneten kusursuz bir entegre çözümdür.

 

>

 

Neden Salesforce CRM Kullanmalıyım?

Daha fazla müşteri adayına ulaşmak, daha çok satış yapmak, hedef odaklı pazarlama yönetimi yapmak, müşterilerinize daha iyi bir hizmet sunmak, çalışanlarınıza birlikte daha verimli çalışmaları için bir araç sunmak, gelişen teknolojinin sunduğu tüm yeniliklerden anında faydalanmak, kurumsal verinizi güven altına almak, ofise bağımlı kalmadan istediğiniz yerden istediğiniz cihazdan işlerinizi yönetmek için Salesforce CRM kullanabilirsiniz.

Müşteri odaklı kurumsal dijital dönüşüm sürecinde Yapay Zeka teknolojisini kullanarak daha hızlı ve daha verimli çalışmak ve işinizi yönetmek için Salesforce CRM çözümlerini kullanabilirsiniz.

 

salesforce nedir

Hangi Şirketler Salesforce Kullanıyor?

Salesforce CRM çözümleri dünya çapında 150.000’den fazla firma tarafından kullanılıyor. Bu firmalar arasında Coca Cola, Philips, GE gibi Fortune 500 listesinde şirketler de var, küçük ve orta ölçekler de var. Salesforce’un websitesinde bu firmalara ait başarı hikayelerini inceleyebilirsiniz. Türkiye’de Salesforce CRM kullanan firmalardan bazılarını ve Salesforce CRM Müşteri Başarı Hikayelerini “Müşterilerimiz” sayfasında bulabilirsiniz.

salesforce nedirİşinizi Buluta Taşıyın

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı Inspark olarak Salesforce sertifikalı danışmanlarımız ve  yazılım geliştirme mühendislerimizle 26 yıldır firmaların ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştiriyoruz. Salesforce CRM çözümleri ile tanışmak için hemen bizi (0212 299 8980) arayabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Salesforce Nedir artık biliyorsunuz, peki hemen şimdi deneyimlemek ister misiniz?

Salesforce CRM’i 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için tıklayın.

Bulut Bilişim, Salesforce , ,