Blog

30 Nisan 2018

Salesforce Basecamp Nedir

Salesforce Basecamp, dünyanın lider kurumsal bulut bilişim firması Salesforce.com’un farklı kıtalarda bir çok şehirde yılda bir kez düzenlediği inovasyon, eğitim ve teknoloji etkinliğidir.

salesforce-basecamp-istanbul 9

Salesforce Basecamp’i kısaca tanımlamak gerekirse, tamamıyla bir öğrenim deneyimidir diyebiliriz.  Etkinlik, vizyoner liderlerin açılış konuşmaları ile başlıyor, farklı sektörlerden uzmanların kısa oturumları ile devam ediyor, satış, pazarlama ve servis çözümleri tanıtımları ile destekleniyor ve etkinlik sonunda iş dünyası profesyonelleri ve  meslektaşlar arasında network buluşmalarının gerçekleştiği bir ortam sunuluyor.

salesforce-basecamp-istanbul

Sunum ve farklı oturumlarla eş zamanlı olarak Customer Success Expo alanında Salesforce danışmanları spesifik sorunlarınıza çözümler sunuyor ve sorularınızı yanıtlıyorlar.

Satış: Müşteri Adayları Nasıl Nakite Dönüştürülür?

Günümüzün rekabetçi pazar koşullarında satış temsilcilerinin potansiyel müşteriler ile yepyeni şekillerde bağlantıya geçmesi, farklı kanalları kullanarak onlara ulaşması ve her an her yerde taleplere cevap verebilmesi gerekiyor.

Salesforce Basecamp’te sektör temsilcilerinden teknoloji kullanımı sayesinde satış temsilcilerinin nasıl daha akıllı ve hızlı satış yapabildiklerini, satış verimliliğini nasıl arttırdıklarını dinleyebilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul

Müşteri Hizmetleri: Kişiye Özel Hizmet Nasıl Sunulur?

Tüketicilerin bilgiye hızlı erişimi, internet kullanıcılarının ürün ve hizmetler konusunda deneyimlerini paylaştıkları platformların varlığı, müşterilerin markalardan hizmet anlamındaki beklenti çıtasını oldukça arttırdı. Müşteriler anında anlaşılmak, beklentilerinin tam olarak karşılanmasını ve marka ile iletişimin kendi tercih ettikleri kanalda gerçekleşmesini istiyorlar.

Salesforce Basecamp’te mobil teknolojiler öncelikli dünyada müşterilere kusursuz hizmetin nasıl sağlanabileceğini öğrenebilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul

Pazarlama: Global Pazarlama Trendleri Neler?

Salesforce Basecamp’te global pazarlama trendlerinin neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Pazarlama sektörü uzmanlarından müşteri yolculuğu stratejilerinin evrimini, her geçen gün sayısı artan tüketici kanallarını, yapay zeka ile birlikte neler yapabileceğinizi keşfedebilirsiniz.

Ayrıca dünyanın en yenilikçi şirketlerinin müşteri yolculuğu haritası ile nasıl kişiye özel ürün ve hizmet sunduğunu görebilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul

Kobi: Büyüme Rehberi

Küçük işletmeler, tüketicilerin değişen beklentilerine hızla adapta olabilecek esnek bir yapıya sahipler. Ancak büyümek için sağlam temeller üstüne inşa edilmiş olmaları gerekiyor. Excel çalışma tablolarından, manuel işlemlerden ve standart olmayan süreçlerden ölçeklenebilir teknoloji kullanımına geçiş oldukça büyük önem taşıyor.

Kobi temsilcilerinden Salesforce çözümlerini kullanarak sorunları nasıl aştıklarını ve geleceğe nasıl hazırlık yaptıklarını dinleyebilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul

IT: İnovasyona Hazırlanın

IT çalışanları, müşterilerin yepyeni ve sürekli değişen beklentileri ile tetiklenen büyük değişimin merkezindeler. Teknolojinin hayatın her alanında daha çok yer alması ve teknolojinin yaygınlaşması IT departmanını satış, pazarlama ve hizmet departmanlarının stratejik iş ortağına dönüştürdü.

IT profesyonelleri olarak günlük işlerinizin yanı sıra inovasyon ve yapay zeka alanındaki beklentileri karşılamak için nasıl hazırlık yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul

20 Haziran 2018’de İstanbul’da yapılan Basecamp etkinliğinin nasıl geçtiğini merak ediyor musunuz? Sunumlara, videoya ve fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinlikler, Salesforce ,

İletişime geçin