Blog

21 Haziran 2018

Bulut İnovasyon Etkinliği Basecamp İstanbul 2018

Yılın En Büyük Bulut Teknolojileri İnovasyon Etkinliği  Salesforce Basecamp İstanbul, 20 Haziran 2018 tarihinde Wyndham Grand İstanbul’da gerçekleşti.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 1Salesforce yetkililerinin sunumlarının, Salesforce Türkiye İş Ortaklarının oturumlarının, Salesforce Türkiye Müşterilerinin Başarı Hikayelerinin yer aldığı etkinlik 650’den fazla katılımcı ile muhteşemdi.

Basecamp İstanbul 2018

Katılımcıların kayıt işlemlerinin tamamlanmasından sonra Salesforce yöneticilerinin açılış konuşmaları ile başlayan Basecamp İstanbul, uzmanların sunumları ile devam etti.

Basecamp konuşmacılarının sunumlarına buradan ulaşabilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 2Etkinlikte çeşitli sektörlerden müşteri odaklı şirketlerin temsilcileri Salesforce ile dijital dönüşüm proje deneyimlerini paylaştılar.

Salesforce Türkiye kullanıcılarının başarı hikayelerine buradan ulaşabilirsiniz.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 6Katılımcılar, etkinlik boyunca meslektaşlarının deneyimlerini dinleme, satış-pazarlama-müşteri hizmetleri ve teknoloji alanlarındaki trendleri ve yenilikleri öğrenme fırsatı buldular.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 4Inspark CEO’su Serdar Susuz’un moderatörlüğünde gerçekleşen müşteri panelinde şirketlerinde Salesforce çözümlerini kullanan Betül Özer (General Manager, Tohum Otizm Vakfı), Jan Berslen Devrim (CEO,U.N. Ro-Ro), Gürkan Özcan ( IT Project Lead, Kordsa), Engin Ertuğrul (Marketing Director, YKK), Ayşegül Hacıoğlu Dönmez (Risk and Compliance, Thomson Reuters) bilgi ve deneyimlerini aktardılar.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 5Etkinlik networking buluşmaları ile sona erdi.

Bu keyifli ve eğlenceli günü bizlerle birlikte yaşayan tüm çalışanlarımıza, müşterilerimize ve katılımcılara teşekkür ederiz.

salesforce-basecamp-istanbul-2018 5Salesforce.com ürünlerini, etkinlikleri ve haberleri LinkedIn sayfamızdan takip edebilirsiniz.

basecamp-istanbul-2018

Salesforce sektörel çözümlerimizi inceleyebilir, müşteri başarı hikayelerimize buradan ulaşabilir, Salesforce danışmanlarımızla iletişim formumuzu kullanarak bağlantıya geçebilirsiniz.

Etkinlikler, Salesforce , ,

İletişime geçin