Blog

13 Ocak 2017

Dönem Sonu İşlemleri ve Mali Kontrol Yönetimi

Muhasebe dönem sonu yoğunluğunu nasıl azaltabilir? Finansal işlemlerin yönetiminde otomasyonun avantajları nelerdir?

Muhasebe ve finans departmanlarının dönem sonu işlemleri sırasında yaşadıkları yoğunluk karmaşık operasyonların yönetimi, üst yönetimden gelen finansal performansı gerçek zamanlı  izleme talebi, risk ve uyumluluk programlarını izleme zorunluluğu gibi beklentileri ile çalışanlar için bir kabusa dönüşebiliyor.

Tüm bu süreçleri manuel işlemlerle yapıldığında ise hatalar kaçınılmaz hale geliyor (yapılan bir araştırmaya göre excel tabloların %88’inde hata bulunuyor).

Modern Finans, verimli işlemler, şeffaf süreçler, daha az risk ve daha güçlü kontrol olarak tanımlanıyor.

Blackline Nedir?

BlackLine ERP ve CRM sistemlerindeki finansal otomasyon boşluğunu dolduran muhasebe dönem sonu işlemlerine çözüm sunan bulut tabanlı ve güvenli bir uygulamadır.

Muhasebe Dönem Sonu İşlem Yoğunluğu Nasıl Çözülür?

Karmaşık operasyonların yönetiminde verilere gerçek zamanlı erişim ve raporlama ile dönem sonunda yapılan hesaplamalar tüm aya veya yıla yayılarak izlenebilir.

BlackLine hakkında ayrıntılı bilgi için BlackLine kurumsal finans yönetimi ve mali kontrol ve otomasyon platformu makalelerimizi inceleyin.

blackline turkiye muhasebe donem sonuBlackLine Türkiye İş Ortağı INSPARK olarak 25 yıllık bilgi teknolojileri proje bilgi ve deneyimimiz ile fark sunuyor ve değer katıyoruz. Kıdemli danışmanlarımızla bağlantıya geçmek için tıklayın.

Bulut Bilişim , ,

İletişime geçin