Blog

20 Nisan 2018

CRM Konferansı

crm-konferansi
18 Nisan’da İstanbul’da Pronto Eventi tarafından organize edilen 3. CRM, CEM ve XRM Çözümleri Konferansı verimli ve keyifli öğrenme, tanışma ve paylaşma ortamı sundu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen konferansa CRM (Customer Relationship Management), CEM (Customer Experience Management) ve XRM (Extended Relationship Management) konularında uzman birbirinden farklı konuşmacılar katıldı.

CRM Konferansı iş dünyası profesyonellerinin bir araya gelerek iş hayatlarında karşılaştıkları zorlukları, başarıları ve yarattıkları hikayeleri paylaştıkları bir platforma dönüştü. Konuşmacılar arasında bulunan bazı isimler: Bora Üzüm (Yapıkredi), Ansı Rona Bayıldıran (Turkcell), Elif Zeynep Pehlivaner (Akbank), Deren Koçdemir (Anadolu Sigorta), Ümit Büyükkaya (TurkNet).
Konferansta Kamu, Bilim, Finans, İletişim, Call Center, Perakende, Sağlık, Bilişim, Üretim, İnşaat ve Yapı, Enerji, Lojistik ve Taşıma başta olmak üzere daha bir çok farklı sektörden CRM uygulamaları kullanan ve kullanmayan firmaların yöneticileri yer aldı.
CRM Konferansı, her yıl olduğu gibi bu yıl da CEO, CIO ve CTO’ları, Genel Müdürleri, Pazarlama Başkanları-Direktörleri-Müdürleri, CRM Yöneticileri, İş Analitiği Yöneticileri ve Uzmanları, Strateji Yöneticileri, Müşteri Deneyimi Yöneticileri, Satış Direktörleri-Müdürleri, İş Geliştirme Yöneticileri, Müşteri Hizmetleri Yöneticileri, Müşteri Sadakati Yöneticileri, Operasyon Yöneticileri, Büyük Veri Yöneticileri, Mühendisleri ve Uzmanları, Veri Depolama Yöneticileri, BT Yöneticileri, IT Müdürleri, Proje Müdürleri, Teknik Müdürler, Yazılım Mühendisleri, Uygulama Geliştiriciler vb. konu ile ilgili üst düzey karar mercii yetkililerinin bir arada bulunduğu profesyonel bir ortam sundu.
Konferansta konular kısaca bu başlıklar altında tartışıldi: CRM’i Başarıyla CEM’e Dönüştürme, CRM Teknolojileri ve Mimarileri, CRM Vizyonu ve Stratejileri, CRM ile Krizden Çıkış, Müşteri Deneyimi Stratejisi:Değişimin Yol Haritası, Mobil CRM, Sosyal Medya ve CRM İlişkisi, Kişiselleştirmenin Gücü: Müşteri İlişkilerini Güçlendirmek için Veri Odaklı Anlayışlardan Faydalanmak, Müşteri Deneyimini Arttırmak için Lokasyon Zekasını Kullanmak, Müşteri Deneyimini Nasıl Ölçümleriz?, Yapay Zeka Müşteri Deneyimini Nasıl Değiştirir, Dijital Toplumda Müşteri Güvenini, Kazanmak, XRM ile Firmaya Ait Tüm İlişkileri Etkin Kullanma, XRM ile Uygulama Geliştirme, Müşteri Beklentileri ile Sadakati Arasındaki İlişki, Marka Sadakati ve Sadık Müşteri Oluşturmanın Yolları.
Salesforce Türkiye Yetkili İş Ortağı olarak katıldığımız ve sponsor olarak destek verdiğimiz 3. CRM, CEM ve XRM Çözümleri Konferansı‘nda CEO’muz Serdar Susuz, müşteri başarı platformu uygulamaları üzerine bir sunum yaptı. Sunumda CRM’in tanımı, Türkiye’de ne zamandır CRM kullanıldığı, Satış ve Pazarlama Otomasyonu çözümleri, SalesforceAppExchange ve yapay zeka teknolojileri hakkında bilgi verdi. Firmaların CRM Projelerinin başarıya ulaşmasında en önemli faktörün ‘vizyon’ olduğunu ve şirket değerlerinin tanımlı olması açıkladı.

Salesforce CRM çözümleri hakkında bizimle bağlantıya geçmek için tıklayın veya hemen şimdi Salesforce’u 30 gün boyunca tüm fonksiyonlarıyla ücretsiz olarak kullanmaya başlamak için bu formu doldurun.

Bulut Bilişim, Etkinlikler , ,

İletişime geçin