Müşteri odaklı bir iş ortağı mı arıyorsunuz?
Inspark bunun için var.

Dünyanın önde gelen CRM ve bulut bilişim çözümleri şirketi Salesforce’un Türkiye’deki Yetkili İş Ortağıyız. Aynı zamanda Gartner’ın Salesforce Hizmet Sağlayıcıları Raporu’nda önerilen global şirketler arasındayız.

Kendimizi güvenilir bir iş ortağı olarak konumlandırıyor ve müşterilerimizin rekabetçi bir pazarda başarılı olmaları için ihtiyaçları olan araçlar ve kaynaklar sunuyoruz. Müşteri başarısı odaklı çalışmalarımızla müşterilerimizin işlerine değer katıyoruz.

“İŞİMİZ FARK YARATMAK”

İşleri değiştirmek mümkün.

İçinde bulunduğumuz yüzyılı birkaç kelimeyle tanımlamak istesek teknoloji ve dijitalleşme doğru bir tanımla olurdu. Her şey saniyelerle yarışıyor.  Her şey saniyeler içinde değişiyor. Dünya daha teknolojik ve dijital bir dünyaya doğru dönüşüyor.

Bu hızla değişen çağın beklentilerini karşılamak için sizi rakiplerinizden ayıran, işinizi geliştiren, müşteri kitlenizi genişleten ve bağlantılarınızı güçlendiren bir iş ortağı arıyorsanız başarıya giden yolculuğunuz boyunca her zaman yanınızda birinin olacağına güvenebilirsiniz.

Inspark bunun için var.

Siz özel hissetmelisiniz ki müşterileriniz de özel hissetsin.

Çok sayıda ihtiyaca yanıt verme kabiliyetimizle farklı sektörlerde 800’den fazla müşteri deneyimine sahibiz. Ayrıca dünyanın en iyi CRM yazılımı Salesforce deyince akla gelen ilk marka olmanın gururunu yaşıyoruz.

Gücümüzü deneyimli uzman kadromuzdan alıyoruz. Yüksek çalışan sadakatimiz ve her bir ekip üyemizin minimum 4-6 yıl Inspark ve Salesforce deneyimine sahip olması sayesinde her türlü soruna hızlı çözüm üretme gücümüze güveniyoruz. Deneyimli kadromuzla ERP çözümlerinden bakım yönetimine, CRM’den süreç yönetimine kadar geniş bir skalada hizmet veriyoruz.

İletişime geçin