Blog

8 Nisan 2018

Salesforce Pardot Etkinlik

Salesforce ile birlikte 21 Mart’ta İstanbul’da düzenlediğimiz Salesforce Pardot kahvaltı etkinliğine farklı sektörlerden bir çok firma katıldı.

Etkinlik, Pardot B2B Pazarlama Otomasyonu Platformu’nun tanıtımı ve uygulamayı kullanan firmaların deneyimleri ile teorik ve pratik bilgilerin paylaşıldığı bir ortam sundu.

salesforce-pardot-etkinlik

Salesforce Pardot etkinliğimize katılan müşterimiz Salesforce çözümleri ve iş ortağı olarak birlikte çalıştıkları Inspark danışmaları ile ilgili deneyimlerini aktardılar.

Edenred Türkiye‘den Ufuk Anıl ve Derya Sabah, Salesforce projeleri sırasında yaşadıkları deneyimlerini aktardı.

Derya Sabah ‘Süreçleri otomatize hale getirmek, kaçırdığımız ve insan hatasından kaynaklanabilecek bir çok noktayı daha hızlı tespit edebilmek için marketing automation tool kullanmaya karar verdik.’
Ufuk Anıl ‘Inspark, Salesforce projelerimizde danışmanlığımızı yapıyor ve kendimizi aynı takımda çalışıyor gibi hissediyoruz’.

Bahçeşehir Üniversitesi’den Murat Elbeye Pardot projeleri sırasında yaşadıkları deneyimleri aktardı.

Murat Elbeye ‘Inspark bizim bir implementasyon şirketinden beklediklerimizden çok daha fazla şey kattı. Biz Pardot’un varlığından habersizdik ve Inspark’a sadece ne yapmak istediğimizi söyledik. Kısa bir araştırma ve değerlendirme süreci sonrasında Salesforce Pardot’un bizim beklentilerimizi karşılayabilecek bir uygulama olduğunu gördük’.

İstanbul Modern’den Seçil Ertuğrul, Salesforce projelerinde Inspark ile yaşadıkları deneyimi aktardı.

Salesforce Account Executive Naz Myard, Türkiye iş ortağı ve satış yetkilisi Inspark’ı değerlendirdi.

Salesforce’un pazarlama otomasyonu çözümü Pardot hakkında ayrıntı bilgiye ulaşmak için tıklayın, bizimle ürün demosu için bağlantıya geçmek için iletişim formunu doldurun.

Inspark – Salesforce Türkiye

Salesforce Türkiye Yetkili Satıcısı INSPARK Intelligent Business Solutions, 1990 yılında kurulmuş, Salesforce serfikalı danışmanlardan oluşan ve bugün Avrupa çapında faaliyet gösteren bir şirkettir.

salesforce-turkiye-inspark
Etkinlikler , , , ,

İletişime geçin