Blog

18 Mayıs 2020

Kategorimizde Türkiye’nin En İyi İş Vereniyiz!

Sadece INSPARK ile çalışmanın değil INSPARK’ta çalışmanın da mutluluk kaynağı olması bize bu ödülü getirdi. 🥇

Daha önce sertifikamızı paylaşmıştık, şimdi de aldığımız Great Place to Work – Türkiye’nin En İyi İşverenleri 1.cilik ödülünü kutlama zamanı.

INSPARK olarak kategorimizde yine fark yaratarak en iyi iş veren ünvanını aldık. Bu başarı hepimizin.  🎉

Bu büyük ailenin üyeleri olarak hep birlikte elde etmiş olduğumuz bu değerli başarıyı, ileriki yıllarda daha güçlü bir kurum kültürü oluşturulması yolunda Great Place to Work® yolculuğumuzda tüm INSPARK ekiplerine armağan etmek isteriz.

Great Place To Work® Enstitüsü

Great Place To Work® Enstitüsü, 30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkedeki ofisiyle sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere yüksek güven kültürüne sahip, güven temelli mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kurumudur.

Great Place to Work® Enstitüsü her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşımaktadır. Enstitü aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri ödüllendirmekte ve Great Place to Work® olan şirketleri sertifikalandırarak kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Haber

İletişime geçin