Blog

25 Şubat 2020

Great Place to Work® 2020 Sertifikamızı da Aldık!

INSPARK olarak bu sene de Great Place to Work® Certified unvanını almaya hak kazandık!

Sadece INSPARK ile çalışmanın değil INSPARK’ta çalışmanın da mutluluk kaynağı olmasını istiyoruz! 

INSPARK olarak katılmış olduğumuz Recognition sürecinde, çalışanlarımızın mevcut kurum kültürü hakkındaki algılarının ölçümlendiği Trust Index© Çalışan anketi ve İK uygulamalarımızın bütünün analiz edildiği Culture Audit© İşyeri kültürü analizlerini başarı ile tamamlayarak Great Place to Work® Certified unvanını almaya hak kazandığımızı büyük bir mutlulukla paylaşmak isteriz.

Bu büyük ailenin üyeleri olarak hep birlikte elde etmiş olduğumuz bu değerli başarıyı, ileriki yıllarda daha güçlü bir kurum kültürü oluşturulması yolunda Great Place to Work® yolculuğumuzda tüm INSPARK ekiplerine armağan etmek isteriz.  

Great Place To Work® Enstitüsü

Great Place To Work® Enstitüsü, 30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkedeki ofisiyle sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere yüksek güven kültürüne sahip, güven temelli mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kurumudur.

Great Place to Work® Enstitüsü her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşımaktadır. Enstitü aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri ödüllendirmekte ve Great Place to Work® olan şirketleri sertifikalandırarak kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Haber , ,

İletişime geçin