Blog

7 Kasım 2016

CRM Eğitimi ve Salesforce Sertifika Programı

İster taze ve yeni bir Salesforce CRM kullanıcısı ister uzmanlığını genişletmek isteyen kıdemli bir yönetici olun, CRM eğitimi size ihtiyacınız olan becerileri, bilgiyi ve uygulama pratiklerini sunmaktadır. Salesforce.com sitesinden ayrıntılı bilgiye ve dökümanlara ulaşabilirsiniz.

Salesforce Danışman Eğitimi

Deneyim seviyeniz ne olursa olsun, danışmanlar için CRM eğitimi size Salesforce CRM çözümlerini tasarlamak ve uygulamak için gerekli bilgileri sunar. Uygulamalı egzersizleri tamamlayacak, sorularınıza cevap alacak ve başarılı uygulama projelerinden alınmış örnekleri inceleyeceksiniz.

Kurs programına çözüm tasarımıyla ilişkili konular da dâhildir. CRM eğitimi programını tamamladığınızda yönetici Salesforce Certified Consultant sınavına girmeye hazır olacaksınız. 

Salesforce Yönetici Eğitimi

  • Salesforce Yönetici Eğitimi

Salesforce CRM platformunda konfigürasyon ve özelleştirme yapabilecek bilgileri, kullanıcı yönetimini ve veri güvenliği için yardımcı uygulamaları kapsayan kursun ardından Salesforce Certified Administrator sertifikasını almak için sınava başvuru yapabilirsiniz. 

  • Salesforce Gelişmiş Yönetici Eğitimi

Belli bir süredir Salesforce CRM kullanan, raporlama ve iş süreçleri otomasyonu konusunda bilgi sahibi olmak isyen kullanıcılar için hazırlanmış eğitim programının ardından yeterlilik için Salesforce Certified Advanced Administrator sertifikasını almak için sınava başvuru yapabilirsiniz.

Uygulama Geliştirme Eğitimi

Force.com ile Salesforce Platformunda Kurumsal İş Uygulamaları Oluşturun!

Salesforce.com’un Force.com geliştirici eğitim kurslarıyla mobil uygulamalarınızı geliştirmeyi öğrenebilirsiniz. Eğitim programı ile Force.com platformunu ve APEX yazılım dilini öğretir ve Salesforce Certified Platform Developer sınavına hazırlanırsınız.

  • Force.com Temelleri. Eğitim kursunda SaaS ve PaaS uygulamaları tasarlamayı ve onları kod yerine tıklamalarla oluşturmayı öğrenirsiniz. Force.com platformunu tanıtan ve her durum için doğru geliştirme araçlarını seçmenize yardımcı olan bu eğitim kursu tüm uygulama geliştiriciler için olmazsa olmazdır. Bu uygulamalı, beş günlük ders Force.com uygulamalarının temelleri olan nesne modelini ve tanımlayıcı veri yapılandırma özelliklerini kapsar. Bulut tabanlı tasarım, özel nesneler oluşturma, iş akışı ve kurallar kullanarak süreçleri otomatikleştirme ve kullanıcı arayüzünü oluşturma dâhil olmak üzere sofistike bir CRM uygulaması oluşturmayı baştan sona öğrenebilirsiniz.
  • Visualforce, Apex ve DaaS. İeri seviye eğitim kursunda programlama alanındaki teknik bilginizi Force.com’a uygulayarak SaaS uygulamalarını genişletmeyi öğreneceksiniz. Deneyimli geliştiriciler ve Force.com Temelleri’nin mezunları için hazırlanmış bu gelişmiş eğitim Force.com dillerini ve bulut tabanlı geliştirme ortamını ve gelişmiş geliştirici sertifikasyonuna hazırlığı derinlemesine inceler. Visualforce Pages and Controllers’ı kullanarak özel arayüzler oluşturmayı ve Apex Code ile iş mantığı ve etkileşimleri yazmayı ayrıntılı olarak öğreneceksiniz. Force.com eğitimi aynı zamanda size platform çözümleri geliştirme (PaaS) ve hata ayıklama en iyi uygulamalarıyla ve Force.com’un güçlü dağıtım yetenekleriyle buluttaki uygulama geliştirme projelerinin yönetilmesine nasıl yardımcı olduğunu da gösterir.

Salesforce CRM Eğitimi

Salesforce CRM kullanan ekibinizin üretkenliğini arttırmak ister misiniz? Satış ve müşteri destek temsilcileri, pazarlama müdürleri ve yöneticiler dâhil herkesin iş verimliliğini arttırmak için şirket içindeki rollerine uygun, Salesforce Türkiye yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK tarafından özel olarak hazırlanmış CRM eğitim programıyla kullanıcı CRM adaptasyon oranını ve yatırım getirisini en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

CRM Eğitimi ve sertifika programları ile ilgili bizimle iletişime geçmek için tıklayın.

Salesforce , , ,

İletişime geçin