Blog

28 Ağustos 2018

Salesforce Basecamp İzmir 11 Ekim 2018

Dünyanın kurumsal bulut bilişim çözümleri konusunda lider şirketi Salesforce, 2018’de yeniden, Türkiye’ye geliyor.
11 Ekim’de Hilton İzmir’de gerçekleştirilecek Salesforce Basecamp İzmir etkinliğine ücretsiz kayıt için başvuru formunu hemen doldurun.

basecamp-izmir-2018Salesforce Basecamp İzmir

Network. Salesforce Basecamp İzmir etkinliğinde tüm gün boyunca eş zamanlı çeşitli oturumlar yapılacak. Salesforce yetkililerinin açılış konuşmaları ile başlayacak teknoloji ve inovasyon konferansı, uzmanların sunumları ile devam edecek. Farklı sektörlerden meslektaşlarınızla tanışma ve bilgi alışverişinde bulunabileceğiniz etkinlikte aynı zamanda workshoplara da katılabileceksiniz.

Expo. Müşteri memnuniyetine giden en hızlı yol olan; Customer Success Expo’da yepyeni Salesforce ürünlerine yakından bakabilir, uzmanlarla konuşabilir ve Salesforce iş ortaklarının çözümlerini keşfedebilirsiniz.

Demo. En güncel Salesforce duyuruları ve Einstein, Trailhead, Lightning ve Quip gibi birçok ürünle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Kişi sayısı sınırlıdır; bu fırsatı kaçırmayın ve hemen kaydolun.

Salesforce Basecamp İzmir
Tarih ve saat: 11 Ekim Perşembe, 08:00 – 17:00
Yer: Hilton İzmir
İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. No:7, Konak İzmir

Haziran ayında yapılan Basecamp İstanbul hakkındaki yazımız burada, basecamp etkinliğinde sizleri neler beklediğine dair makalemiz ise burada. Sorularınız için bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Etkinlikler , ,