Blog

9 Nisan 2020

Webinar: Evde Çağrı Merkezi Olur mu?

9 Nisan 2020’de gerçekleştirdiğimiz webinar’ımızı izleyin.

Paraşüt Çalışma Örneği

Türkiye’nin ilk ve en deneyimli Salesforce Partner’i INSPARK ve Türkiye’nin en büyük çağrı merkezi bulutu AloTech, evde kalarak sorumluluk aldığımız bu günlerde Evde Çağrı Merkezi olur mu sorusunun cevabını kolay muhasebe programı Paraşüt örneğine bakarak cevaplıyor.

Webinarımızda Paraşüt Satış Yöneticisi Deniz Toraman, INSPARK CEO’su Serdar Susuz ve Alotech CTO’su İdris Avcı’nın konuğu olacak ve eve geçis sürecinde deneyimlerini bizimle paylaşıyor.

Konuşma Başlıkları

  • Eve geçiş sürecini Paraşüt nasıl yönetti?
  • Uzaktan çalışırken ekip performansı nasıl etkilendi?
  • Altyapı ile ilgili nasıl sorunlar ve çözümler ortaya çıktı?
  • Süreç ile beraber neler değişti? Sürecin psikolojik etkisi nasıl oldu?
  • Süreç bittikten sonra bu dönemin ekiplere etkisi nasıl olacak?

Sorularınıza yanıt bulmak ve farklı konularda webinar isteklerinizi iletmek için webinarımızı izleyin.

Webinar’larımız hakkında bilgi alın.
Geçmiş Webinar’larımızı izleyin.

INSPARK HAKKINDA

INSPARK Akıllı İş Çözümleri, 1990 yılında kurulmuş, dünyanın en iyi CRM ve lider kurumsal bulut bilişim çözümleri firması Salesforce.com Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı olarak Avrupa ve Orta Doğu ülkelerinde hizmet sunan bir firmadır.

Salesforce Danışmanlık Hizmeti
Salesforce CRM Destek Hizmetleri
Salesforce ve Diğer Tüm Çözümlerin Hızlı Entegrasyonu

ALOTECH HAKKINDA

AloTech, müşterilerine çağrı merkezi hizmeti sunmak isteyen işletmelere tüm çağrı merkezi fonksiyonlarını internet üzerinden ‘’hizmet’’ olarak sunmayı hedefleyen bir teknoloji şirketidir. Geleneksel teknolojilerin aksine donanım, yazılım, sunucu gibi yatırım maliyetleri ve bakım, onarım, lisanslama ve upgrade gibi işletme gereksinimleri olmayan bulut hizmetleriyle çağrı merkezlerine esneklik, maliyet avantajı, yönetim ve kullanım kolaylığı kazandırmayı hedefleyen AloTech bu yaklaşımıyla Bulut teknolojilerinin Türkiye’deki öncüleri arasında yer almaktadır.
Detaylı Bilgi

PARAŞÜT HAKKINDA

Paraşüt, küçük ve orta ölçekli işletmeleri finansal operasyonlarının yükünü azaltan, online bir ön muhasebe programıdır. Paraşüt’ün amacı karmaşık ön muhasebe işlemlerini kolaylaştırmak ve işletme sahiplerinin ticari operasyonlarına daha çok vakit ayırmalarını sağlamaktır.
Detaylı Bilgi

WEBINAR
BİLGİ FORMU

Geçmiş Webinar'lar