Blog

20 Nisan 2021

INSPARK & HBR Webinar

Yeni Dünyada Müşteriyi Anlamak II

Dijitalleşmeyi benimseyen üreticiler, endüstriyi geleceğe taşıyarak, genel olarak yenilikçiliği ve verimliliği artırıyor. Bu şirketler satış, pazarlama, operasyon, hizmet ve iş ortağı ağlarının yeni bir düzeyde iş birliği yapmak için güçlü, paylaşılan verilere ve içgörülere erişmesini sağlayan araçlarla yeni fırsatlar yaratıyor.

Ancak bu değişim sadece ürün ve hizmet odaklı yaklaşımlarla değil, insan odaklı bakış açısıyla kendine gelecekte yer bulabiliyor. Çalışanları insan odaklı bakış açısı ve yeni çalışma yöntemleriyle güçlendirmek, onlara bu yeni çalışma yöntemlerini benimsemeleri için ilham vermekle başlıyor.

HBR ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Yeni Dünyada Müşteriyi Anlamak webinar serimizin ikincisinde, Serdar Turan’ın moderasyonunda Bosch San. ve Tic. A.Ş. Automotive Aftermarket Regional Vice President Arda Arslan, İnci GS Yuasa CEO’su Kadir Kaymakçı ve CEO’muz Serdar Susuz başarılı bir değişim sürecini ve üretim sektöründe insan odaklı yaklaşımları değerlendirdiler.

Webinar Ajandası

Yeni Dönemde Müşteriye Farklı Bakış: Üretim Perspektifi
Serdar Turan – HBR Türkiye, Editor in Chief

Panel: Üretim Sektöründe İnsan Odaklı Yaklaşım
Serdar Turan – HBR Türkiye, Editor in Chief (Moderator)
Arda Arslan – Bosch San. ve Tic. A.Ş., Regional Vice President Automotive Aftermarket Turkey – Iran and Middle East
Kadir Kaymakçı – İnci GS Yuasa, General Manager – Business Services
Serdar Susuz – INSPARK, CEO

Bu keyifli sohbeti kaçırdıysanız kaydımızı izleyebilir, gelecek webinarlarımız hakkında bilgi almak için formumuzu doldurabilirsiniz.

WEBINAR
BİLGİ FORMU

Geçmiş Webinar'lar