Blog

30 Ekim 2018

Inspark, GYİAD Dijital Dönüşüm Konferansı’na Sponsor Oldu

GYİAD (Genç Yönetici ve İ İnsanları Derneği)  Başarı Dijital Dönüşüm’de Konferansı 26 Ekim 2018 Tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta düzenlendi.

Başarı Dijital Dönüşüm’de Konferansında üç panelde değerli konuşmacılar dijital dönüşümün nedenleri, aile şirketleri ve kobilerde dijital dönüşümün nasıl olması gerektiği üzerine bilgi ve deneyimlerini aktardılar.

dijital-donusum-konferansi-istanbul-gyiad2Konferansta TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Bilgi Bulaştırıcısı ve Trend Avcısı M. Serdar Kuzuloğlu, İnci Holding Yönetim Kurulu Üyesi Perihan İnci, AG Anadolu Grubu Holding Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Ali Yazıcı, Türk Telekom CEO’su Paul Doany, Hugo Boss Tekstil Sanayi Kurumsal Projeler Müdürü Döndü Ünal Haktar, ETS Turizm Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Göncü, İnventram A.Ş. Genel Müdürü Cem Soysal, Toksöz Grup Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Yönetici Danışmanı Yaprak Metin, Siemens Türkiye Dijitalizasyon ve Endüstri 4.0 Pazarlama Yöneticisi Derya İren, ana sponsorumuz PwC’den Startupboothcamp CEO’su Ruud Hendriks ile PwC Experience Center Kıdemli Uzman Naveen Srivatsav gibi konuşmacıların yanısıra PwC Aile Şirketi Hizmetleri Lideri Burcu Canpolat ve Fortune Dergisi Teknoloji Editörü Kerem Özdemir de moderatör olarak yer aldı.

Farklı sektörden dijital dönüşüm örneklerinin de aktarıldığı konferansta, dijitalleşmenin Türkiye için önemine de değinildi.

Dijital Dönüşüm Konferansı

erol bilecik dijital donusum konferansiTÜSİAD Başkanı Erol Bilecik, keynote konuşmacı olarak yer aldığı konferansta dijital dönüşüm için iş dünyasının dönüşmesi gerektiğinden bahsetti: “İçinde bulunduğumuz yüzyılın ihtiyaçlarına geçmiş yılların çözümleriyle yanıt vermek imkansız. Artık bu çözümler, yeni beklentilere cevap vermemeye başladığında değişim başlar ve hızlı bir şekilde hamleler yapılır. Gerek dünyada gerek ülkemizde dijitalleşme konuları özel bir önemle ele alınıyor. Dünya Ekonomik Forumu’nun yaptığı 2018 Küresel Rekabet Gücü raporunda küresel rekabette 140 ülkede 61. sıradayız. Geride kalmak gibi bir konforumuz yok. Dijital dönüşüm, rekabet edebilmek için önemli. Dijitalleşme sürecinin yeni iş kolları ve farklı yatırım alanları doğurmasını bekleniyor. İnovasyon ve yaratıcılık odaklı yeni mesleklerin ortaya çıkması kaçınılmaz. Bu nedenle yeni neslin eğitim sisteminin ve mevcut çalışanların yetkinliklerinin dönüştürülmesi, genç nüfusa analitik ve eleştirel düşünce yeteneğini kazandırmak çok önemli.”

dijital-donusum-konferansi-istanbul-gyiad1Inspark, Başarı Dijital Dönüşüm’de Konferansına sponsor olarak destek verdi ve CEO’muz Serdar Susuz’a konferansa desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

Etkinlikler, Salesforce , , , ,