Blog

15 Ağustos 2022

Hoş geldin Migros One!

Perakende sektörüne 68 yıldır öncülük eden Migros, kısa bir süre önce online kanaldaki platformlarını yeni iştirak şirketi Migros One altında bir araya getirdi. Migros Sanal Market, Migros Hemen, Migros Ekstra, Migros Yemek, Macroonline ve Taze Direkt’i çatısı altında bulunduran Migros One, teknoloji, gıda ve perakende konusunda uzmanlardan kurduğu genç ve dinamik ekibi ile Türkiye’nin 81 ilinde bulunan müşterilerine online alışverişte tüm markaları ile tek bir uygulamadan kusursuz bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Bu amaç doğrultusunda son dönemde attığı en önemli adımlardan biri kişiselleştirilmiş ve kullanıcıların ihtiyaçlarına en uygun deneyimi sunma hedefi ile yeni geliştirmeler ve planlar yapmak olan Migros One, bu stratejisini hayata geçirmek için Salesforce ve INSPARK ile çalışma kararı aldı.

Dünyanın 1 numaralı CRM sağlayıcısı Salesforce ve Türkiye’nin ilk ve en deneyimli Salesforce İş Ortağı INSPARK, Migros One’ın otomatize kurgular ile kullanıcılarına mükemmelleştirilmiş bir deneyim sunmasına ve markaların giderek daha da geniş çapta hizmetler vermesine imkan sağlayacak.

Alanında 2 lider firmanın gerçekleştirdiği bu yeni işbirliği ile Migros One markalarını, çok kanallı ve kişiselleştirilmiş müşteri deneyimini bir sonraki seviyeye taşımayı hedefliyor.

INSPARK ailesi olarak Migros One ile gerçekleştireceğimiz proje için çok heyecanlıyız!

Haber

İletişime geçin