Blog

30 Ekim 2018

Gulf Sigorta Salesforce Başarı Hikayesi

‘Inspark ekibi ile çalışmak gerçekten çok zevkliydi. Bir projeyi başlayıp bitirmek üzere buluşmuş iki ayrı şirket gibi değil, gerçekten ortaya iyi sonuçlar çıkartmak için bir araya gelmiş bir ekip olarak çalıştık ki, bu bizim için son derece değerliydi.’

Rennan Altıntaş, Director of Operations

Türkiye’nin en beğenilen sigorta markası olmak vizyonuyla yola çıkan Gulf Sigorta A.Ş. çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim avantajıyla, Türkiye’de hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir.

Gulf Sigorta A.Ş. iş süreçlerinde ve operasyonlarında verimliliği arttırmak için kurumsal bulut bilişim teknolojisinin lideri Salesforce.com’u tercih etti ve Salesforce CRM çözümlerinin implementasyonu için Salesforce Türkiye Yetkili İş Ortağı olarak Inspark Akıllı İş Çözümlerini seçti.

gulf-sigorta-salesforce-crm

‘Vizyonumuz, en beğenilen sigorta şirketi olmak. Hedefimiz birikimimizi kaybetmeden ve sektörden bize gelen taleplerle uyumlu olarak ve teknolojiyi de doğru kullanarak bu taleplere doğru çözümler üretebilmek. Salesforce çözümlerinin iş süreçlerimize sağlayabileceği kolaylıkları fark ettik. Salesforce’u uygulamamızı aldığımız verimi arttırarak geliştirmeye karar verdik ve bu süreçte de Inspark’la çalıştık. Bu sürecin de gayet gerçekten uyumlu bir şekilde devam ettiğini, bizim istediğimiz şekilde hatta beklentilerimizi de aşan şekilde devam ettiğini söyleyebilirim bu çok memnuniyet verici.’

Ayşe Gardet, Deputy General Manager, Gulf Sigorta

gulf-sigorta-salesforce-success-story

Salesforce’dan önce daha kısıtlı bir kullanıcı kitlesi ile iş akışlarını yönetiyorduk. O zaman da ne oluyordu, akış bir yerde tıkanıyordu. Şu anda 120 kişiyle bu platformu yönetiyoruz, bütün alana dahil olan departmanlar ve ekiplerle birlikte koordineli çalışıyoruz. Siz ofiste de olsanız, ofis dışında da olsanız bir bulut uygulaması kullandığımız için her yerden bağlanabilir, işlemlerimizi çok hızlı ve efektif bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Rennan Altıntaş, Director of Operations

“Şubat ayından Temmuz ayına kadar yan yana gerçekten hem efektif hem eğlenceli hem birbirimizi anlayabilecek seviyede geçirdiğimiz çok eğlenceli zamanlar da oldu.”

Meral Azbay Yılmaz, Technical Operation Manager

Müşteri Başarı Hikayeleri, Sigorta , , ,

İletişime geçin