GİZLİLİK BİLDİRİMİ
ÖZETİ

Web sitelerimizi ziyaret edip etkileşime geçtiğiniz veya bize ulaştığınız zaman, sizinle ilgili bilgileri toplayabilir, kullanabilir ve işleyebiliriz (“Kişisel Veriler”). Bu Gizlilik Bildirimi Özeti, Kişisel Verileri işleme uygulamalarımızı ve ilgili haklarınızı genel hatlarıyla ortaya koymaktadır.

Sorumlu Tüzel Kişi Olarak Inspark

Gizlilik Bildirimimizin tam metninde aksi belirtilmediği müddetçe, Inspark Akıllı İş Çözümleri Ltd. Şti. kişisel verilerinizin denetlenmesinden ve işlenmesinden sorumludur. İletişim bilgilerimiz ve veri koruma sorumlumuzun iletişim ayrıntılarını aşağıda yer alan “Bize Ulaşın” bölümünde görebilirsiniz.

Kişisel Verilerinizi İşleme Amacımız?

Kişisel Verileri toplayıp işlememizin çeşitli gerekçeleri şunlardır:
• isim ve iletişim bilgileriniz, size ürünlerimiz hakkında bilgi sağlamak, etkinliklerimize kaydınızı ve katılımınızı yönetmek, size müşteri desteği sunmak ya da bunların dışında sizinle iletişime geçmek;
• web sitelerimizi iyileştirmek, kişiselleştirmek, güvenliklerini sağlamak ve sorunsuz işlemelerini sağlamak için çerezler veya benzer teknik araçlar yardımıyla toplanan cihaz ve kullanım verilerini işlemek;
• size özelleştirilmiş reklamlar göstermek ve firmamız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında pazarlama mesajları yollamak;
• ürün veya hizmetlerimizi satın alırken, ödeme işlemlerinin tamamlanması için fatura bilgilerinizi kullanmak;
• geçerli yasalar gereğince yasal yükümlülüklerimize uymak ve devlet ve hükümet makamlarıyla işbirliği yapmak.

Kişisel Verilerinizi sadece, bu amaçları yerine getirmek için gerekli olduğu ve Gizlilik Bildirimimizin tam metninde düzenlendiği gibi böyle bir işlem için yasal bir zemine dayandırabileceğimiz ölçüde topluyor ve işliyoruz. Gerektiği taktirde, önceden izninizi alacağız.

Daha fazla ayrıntı için, lütfen Gizlilik Bildirimimizin tam metninde yer alan “Ne tür Kişisel Verilerinizi topluyoruz?” ve “Kişisel Verileri işleme amaçlarımız ve dayandığımız yasal zemin” bölümlerini inceleyiniz. Ayrıca kişisel verilerinizi ne kadar süre sakladığımızı öğrenmek istiyorsanız, lütfen “Kişisel Verilerinizi ne kadar uzun saklıyoruz?” bölümüne bakınız.

Kişisel Verileri kimlerle paylaşıyoruz?

Kişisel Verileri aşağıda belirtilen çeşitli alıcılarla paylaşabiliriz:
• müşteri desteği, pazarlama, teknik faaliyetler ve hesap yönetimi amaçları için, şirketimiz bünyesindeki Kişisel Verileri işleyen kuruluşlar;
• temsilcisi olduğumuz Salesforce.com, Google, Infor gibi iş ortaklarımız
• Inspark etkinliklerine kayıt olduğunuz taktirde, etkinlik sponsorları;
• BT, sistem yöneticiliği, barındırma hizmetleri, araştırma ve analiz ya da müşteri desteği amaçları için bizim adımıza kişisel verileri işleyen, anlaşmalı olduğumuz servis sağlayıcılar;
• yasal yükümlülüklerimiz uyarınca, kişisel verileri açıklamaya zorunlu olduğumuz ölçüde devlet ve hükümet makamları

Daha ayrıntılı bilgi için, lütfen Gizlilik Bildirimimizin tam metninde yer alan “Kişisel Verilerinizi kimlerle paylaşıyoruz” bölümünü inceleyiniz.

Kişisel Verilerin Uluslararası Transferi

İş uygulamalarımızı kolaylaştırmak amacıyla, kişisel verileriniz, Salesforce.com tarafından ABD, Birleşik Krallık, Almanya hem de Salesforce.com ve Google gibi iş ortaklarımızın faaliyet gösterdiği diğer ülkelerdeki bağlı kuruluşlar tarafından toplanabilir, aktarılabilir ve saklanabilir. Buna Avrupa Birliği dışındaki ülkeler de dahildir. Gizlilik Bildirimimizin tam metninde yer alan “Kişisel Verilerin Uluslararası Transferi” bölümünde belirtildiği üzere, kişisel verilerinizin Avrupa Birliği dışındaki ülkelere aktarıldığı durumlarda, yeterli düzeyde bir veri güvenliği sağlamak için, Avrupa Birliği Komisyonu (AB Genel Veri Koruma Tüzüğü, 46. madde) tarafından onaylanan Kişisel Verilerin aktarımı için standart sözleşme maddeleri gibi emniyet tedbirleri uygulanmaktadır.

Kişisel Verilerinize Dair Haklarınız

Kişisel Verilerinizle ilgili olarak, geçerli veri koruma yasalarına tabi bazı haklarınız bulunuyor, bunlar:
• tarafımızca saklanan Kişisel Verilerinize erişmek (erişim hakkı)
• Hatalı kişisel verilerin düzeltilmesi ve eksiklerin giderilmesi (düzeltme hakkı)
• Diğer yasal yükümlülükler izin verdiği ölçüde kişisel verilerinizi sildirmek (sildirme ve unutulma hakkı)
• Kişisel verilerin işlenmesine sınırlama getirmek (verilerin işlenmesini sınırlama hakkı)
• Kişisel verilerinizi mümkün mertebe başka bir denetçiye transfer etmek (veri taşınabilirliği hakkı)
• Meşru menfaatlerimiz uyarınca işlediğimiz Kişisel Verilerin herhangi bir şekilde işlenmesine itiraz etme hakkı (itiraz hakkı) Kişisel verilerinizi doğrudan reklam amaçlı işlediğimiz veya kendi reklamlarını yapmaları amacıyla üçüncü taraflarla paylaştığımız durumlarda, kişisel verilerinizin işlenmesine herhangi bir gerekçe göstermeksizin istediğiniz zaman itirazda bulunma hakkına sahipsiniz.
• Kişisel verilerinizi sizden izin alarak topluyor, işliyor ve paylaşıyoruz. Ancak izninize dayalı işlemin meşruiyetini zedelemeden verdiğiniz izni istediğiniz zaman geri çekebilirsiniz.

Haklarınızla ve tercihlerinizle ilgili ayrıntılı bilgi almak ve bu haklardan nasıl faydalanabileceğiniz öğrenmek için, lütfen Gizlilik Bildirimimizin tam metninde yer alan “Kişisel Verilerinize İlişkin Haklarınız” bölümüne başvurunuz.

Bize Ulaşın

Kişisel verilerinize ilişkin haklarınızdan faydalanmak istiyorsanız veya gizlilik uygulamalarımız hakkında sorularınız varsa lütfen bu formu doldurun veya bize e-posta yollayın.
INSPARK Akıllı İş Çözümleri Ltd. Şti.
Arpacı Ali Sokak No.6 Yeniköy Sarıyer
34464 İstanbul Türkiye
E-posta: privacy@inspark.com

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM

İletişime geçin