Blog

24 Mart 2020

Evden Çalışırken Yararlanabileceğiniz Araçlar ve Kaynaklar

Evden çalışırken iş birliği yapmak ve fiziksel ve ruhsal dengemizi koruyabilmek normal zamanlarda bile stresli olabiliyorken global olarak zor günler yaşadığımız bu günlerde kafanız biraz daha rahat olsun istedik. Bu yüzden webinar’larımızdan, size sunduğumuz diğer kaynaklardan ve Salesforce’un kullanıma açtığı araçlardan haberiniz olsun istedik.

Quip 20 Eylül’e kadar ücretsiz.

Evden çalışırken takım arkadaşlarıızla işleri planlamak, bilgi kaybı olmadan notlarınızı paylaşmak ve yapılacak işleri organize edebilmek her zaman kolay olmuyor. Global bir sorun olan koronavirüs (Covid-19) ile mücadele ederken bir de kafanız iş planlamanın zorluklarında olmasın diye Salesforce kullanıcılarına Quip limitsiz kullanıcı ve alan ile 30 Eylül 2020’ye kadar ücretsiz.

Quip nedir?

Quip, belgeleri, elektronik tabloları ve sohbeti birleştirir, böylece dağıtılmış ekipler etkili bir şekilde birlikte çalışabilir. Aynı yerde olmasanız bile, aynı sayfada kalabilirsiniz. Bu yararlı videoda Quip’in evden çalışmanıza nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Quip’i ücretsiz kullanmak için linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Evden Çalışırken Ruhsal ve Fiziksel Sağlığınız için Trailmix 

Salesforce, zaten ücretsiz olan platformu Trailhead’i uzaktan işbirliği yapmak ve stresli zamanlarda dikkatli olmanız gereken ipuçlarını paylaşmak için kullanmaya başladı. Salesforce ekibine yardımcı olan dikkatli yaşam ve uzaktan çalışma ile ilgili ipuçları gibi kaynaklar için bu Trailmix‘e göz atın.

INSPARK Webinar Serileri

Bizi Linkedin‘den takip ediyorsanız biliyorsunuzdur, Salesforce ve farklı iş ortaklarımız ile birlikte düzenlediğimiz webinar serilerimizi arttırdık.

Bu hafta da 2 farklı webinar’ımız mevcut. Düzenli webinar’larımız haricinde ihtiyaç duyabileceğinizi düşündüğümüz ya da istek aldığımız konularda da webinar düzenlemeye devam edeceğiz. Tüm webinar’larımız hakkında bilgi almak için bu sayfadaki formu doldurabilir ya da Linkedin hesabımızı takip edebilir, kayıt olmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. 

Geçmiş Webinar’lar

Webinar 1: Özelleştirilmiş Raporlar ile Evinizde De Verimli Çalışın!

27 Mart 2020 – 14:00

Kaydınızı Yaptırın!

Webinar 2: Müşterilerinizle Kesintisiz Etkileşim Mümkün Mü?

26 Mart 2020 – 11:00

Kaydınızı Yaptırın!

INSPARK Destek Videoları

Bizimle çalışıyorsanız biliyorsunuzdur, her türlü sorun ve ihtiyacınıza yanıt veren bir destek ve başarı ekibimiz var. Bir süredir sizden sıkça aldığımız soruları video serisine dönüştürüyorlar. Kısa açıklama videolarından oluşan bu seri için INSPARK YouTube kanalımızı takip edebilir, farklı sorularınız için destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

INSPARK Kaynaklar Sayfası

INSPARK olarak faydalanabileceğinizi düşündüğümüz kaynakları kaynaklar sayfamız altında toplamaya başladık. Sayfamıza bu linkten ulaşabilir, zaman içinde gelişecek ve sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda gelişecek kaynaklar sayfamızda görmek istediklerinizi bize iletebilirsiniz.

Bu süreci birlikte daha iyi ve kolay atlatmak için güncellemelerimiz ve kaynaklarımız hakkında bilgilendirmelerimiz devam edecek. Ayrıca bilgilendirme sayfamızı da takip edebilirsiniz.

Sağlıklı ve mutlu kalmanız dileğiyle.

Bilgilendirme - Koronavirüs(Covid-19)

İletişime geçin