Blog

18 Ocak 2017

Conga ile Doküman Oluşturma Otomasyonu

Conga ile Doküman Oluşturma Otomasyonu Zaman ve Para Tasarrufu Sağlıyor

Conga ile yaptığımız iş ortaklığı anlaşması ile uygulamanın Türkiye’deki ilk yetkili satıcısı olduk. Conga, Salesforce AppExchange’den en çok indirilen ücretli uygulama. Conga, veridokümansözleşme ve raporların daha basit ve hızlı oluşturulmasını sağlayan otomasyon çözümleri ile kurumsal süreçlerin daha verimli yönetilmesini sağlıyor.

Doküman Oluşturma Otomasyonu Nedir?

conga dokuman olusturma otomasyonuConga’nın sunduğu çözümler veri, doküman, sözleşme ve raporları basitleştirip otomatik bir hale getirerek satış döngüsünü hızlandırıyor ve dolayısıyla Salesforce CRM yatırımına değer katıyor.  Örneğin, geçen yıl belli bir müşterinizle olan etkileşimle ilgili veriye ulaşmak istiyorsunuz. Firma-Müşteri arasındaki etkileşim sadece teklif, satış ve sözleşme demek değildir, toplantı sayısı, toplantı katılımcıları da etkileşime dahildir. Conga, tüm müşteri etkileşimi sırasında kaydedilen bilgileri tek bir ekrana okunabilir bir özet olarak getiriyor.

 

 

 

Conga Hakkındaconga dokuman olusturma otomasyonu

 • Conga, Colorado/ABD merkezli bir yazılım şirketi olup İngiltere ve Avustralya’da ofisleri bulunuyor.
 • 45+ ülkede, Hilton Worldwide, Magento, Sony gibi firmalarda 150k + kullanıcı Conga çözümlerini kullanıyor.
 • Salesforce AppExchange’den en çok indirilen ücretli uygulama çözümlerinin sağlayıcısıdır.

Doküman Oluşturma Otomasyonu ile Neler Yapabilirsiniz?

 • Yarım gün mesai harcadığınız işlerinizi 5 dakikada tamamlayabilirsiniz. Her satış sonrasında yeni bir sözleşme oluşturmak kaçınılmaz. Ancak sözleşmede yer alan bilgileri her seferinde CRM’den aramak, bulmak ve kopyalamak yerine otomatik olarak oluşturmak size zaman kazandırıyor.
 • Uygulama pdf, world, excel gibi çok kullanılan doküman seçeneklerini destekliyor. Doküman şablonu oluştururken uygun değişken tanımını veriyor. Dolayısıyla, son kullanıcıya yeni doküman yaratmada esneklik sağlıyor.
 • Yaratılan şablon Conga içinde tutulabildiği gibi kendi bilgisayarınızda da tutabilirsiniz. Böylece bir kez değişken alanları ekledikten sonra aynı dokümanı paylaşabilir, tekrar doküman yaratmadan sabit alanlar üzerinde değişiklik yapabilir, eşlenen alanların yerlerini değiştirebilirsiniz.
 • Dokümanı yarattıktan sonra indirebilir veya istediğiniz mail adresine gönderebilirsiniz.
 • Docusign ve Adobe elektronik imza entegrasyonu yapılabilirsiniz.
 • Hazırlanan dokümanlar bulut platformlara yüklenebilir.
 • Ek geliştirme ihtiyacı olmadan Conga Query ile sorgu hazırlayıp, yaratılan dokümanlarda sorgu sonuçlarını ekleyebilirsiniz.

Doküman Oluşturma Otomasyonu Çözümleri

 • Veri

Conga ActionGrid ile Salesforce CRM’de toplanan veri tek bir ekranda görüntülenebilir, değiştirilebilir ve yönetilebilir.

 • Doküman

Conga Composer ile Salesforce CRM’de bulunan bilgiler birleştirilerek hızlı ve basit bir şekilde hazırlanan özelleştirilmiş fiyat teklifi satış döngüsünü hızlanır.

 • Sözleşme

Conga Novatus ile döküman taslağından, fiyat revizyonuna, onaydan sözleşme yenilemeye kadar tüm sözleşme yaşam döngüsü yönetimi otomasyona bağlanır. Sözleşme oluşturma otomasyonu ile kurumsal sözleşmeler hızlı bir şekilde optimize edilir.

 • Rapor

Conga Reporting ile Salesforce CRM’de bulunan veri farklı parametrelerle otomatik olarak oluşturulup kurum içi veya dışı kullanıcılara istenilen sıklıkta gönderilebilir.

Conga Türkiye Yetkili Satıcısı ve İş Ortağı INSPARK

Salesforce CRM kullanıcılarının Conga çözümlerini kullanarak zaman ve para tasarrufu yaptığını görmek isterseniz, toplantı ve demo için danışmanlarımızla bağlantıya geçebilirsiniz.

Bulut Bilişim, Salesforce , , ,

İletişime geçin