Blog

20 Mart 2020

INSPARK Bilgilendirme – Sorumluluğumuzun Farkındayız!

Hepimizin yakından takip ettiği Koronavirüs (COVID-19), tüm dünyaya yayılmaya devam ediyor. INSPARK olarak bu süreçte çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza karşı olan sorumluluğumuzun farkında olarak adımlar atıyoruz.

Türkiye’de yeni vakaların ortaya çıkması ile birlikte okulların kapanması, etkinliklerin iptal edilmesi, şirketlerin evden çalışmaya geçme hazırlıkları gibi birçok kamusal ve kurumsal önlemler alınıyor. Bu önlemlere ek olarak biz de üzerimize düşeni yaparsak, çocuklarımıza ve ailelerimize bu süreçte destek olabilir ve herkes için riski azaltmaya yardımcı olabiliriz. 

INSPARK olarak bu süreçte aldığımız önlemleri ve çalışma şeklimizi sizinle de paylaşmak istedik.

Önlemlerimiz:

  • Yurt içi ve yurt dışı seyahatlerimizi durdurduk.
  • Yüz yüze müşteri ziyaretlerimizi dijital deneyime dönüştürdük.
  • Evden çalışma uygulamasına geçerek hem virüsün yayılmasını önlemek, hem de çalışanlarımızın ve ailelerinin fiziksel ve ruhsal sağlığını korumak için bireysel ve kurumsal önlemleri en üst seviyeye çıkardık.
  • Zorunlu durumlar haricinde evden çıkmayarak bireysel sorumluluğumuzu da yerine getiriyoruz. 

Çalışma Şeklimiz:

  • Her yerden çalışabilmemize olanak veren araçlarımız ve dijital alt yapımız sayesinde hızlı aksiyon alabiliyoruz. Ve kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.
  • Tüm süreçlerimiz de dijital ortamda KESİNTİSİZ olarak devam etmekte. Yani tüm ekip arkadaşlarımıza ve ofis sabit telefonumuza mesai saatleri içinde ulaşabileceksiniz.
  • Toplantılarımızı online kanallara taşıdık, toplantı istekleriniz için de her zaman ulaşılabilir durumdayız.
  • Destek ekibimiz bu süreçte sizin yanınızda olmaya devam edecek. Desteğe ihtiyacınız olan her an ekibimize support.crm@inspark.com mail adresini kullanarak ulaşabilirsiniz.
  • Bu süreç boyunca sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.
  • İsteklerinize en doğru şekilde yanıt vermeye devam edeceğimiz konusunda bize güvenebileceğinizi hatırlatmak istiyoruz.

Üzerimize düşeni birlikte yapmaya ve gerekli adımları sizinle birlikte atmaya hazırız. Bu süreci atlatırken yalnız olmadığımızı bilmek ve gerekli önlemleri hızlı bir şekilde hayata geçirmek bizi güçlü kılıyor. Bu sürecin zamanlaması ile ilgili net bir bilgi veremesek de anlayış ve desteğiniz ile bu süreci birlikte aşmayı umuyoruz.

 

Bilgi kirliliğini önlemek adına hem sağlığımız hem de işimiz için yakından takip ettiğimiz bazı kaynakları aşağıda listeledik.

Dünya Sağlık Örgütü

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı

CDC

Harvard Coronavirus Bilgi Merkezi

Salesforce Coronavirüs Updates

 

Umarım ki bu zamanları hep birlikte, sağlıkla ve sorumluluklarımızın bilincinde olarak atlatırız. 

Serdar Susuz

CEO

Bilgilendirme - Koronavirüs(Covid-19)

İletişime geçin