Blog

25 Şubat 2014

INSPARK, “Approva Sürekli Denetim Çözümü”nü tanıttı


INSPARK, INFOR işbirliği ile 25 Şubat 2014 tarihinde düzenlediği “Sürekli Denetim Çözümü” başlıklı toplantıda sanayi, sigorta, enerji, sağlık, havacılık, eczacılık, lojistik, çimento, teknoloji ve otelcilik sektörlerindeki iç denetim profesyonelleri ve şirket yöneticilerine bir sunum gerçekleştirdi. 

Sunumda  INFOR şirketinin Approva Sürekli Denetim Sistemi, yönetim, risk ve uyum gerekliliklerini kontrol etmek amacı ile tekrar edilebilir ve güvenilir bir sistem olarak tanıtıldı. Approva çoklu ticari ortamlardaki verilere sağladığı bütüncül bakış açısı ile şirketlerin sahtekârlık , uyumsuzluk, güvenlik ve yönetim ihlalleri risklerini minimuma düşürüyor. Approva, şirketler ve platformlar arasında işlemin takibi, Master Data’nın gerçekliği, onaylanmış yetkilere ulaşmada uygulama kontrolü ve yönetimi, ve yasal uygulamalar ile işlem yapılandırmalarının doğrulanmasında geleneksel çözümlerin dışında innovatif çözümler üreten tek sistemdir.

Toplantıda gerçekleştirilen sunum; INSPARK Kurucu ve Genel Müdürü Stephen Symes, INSPARK Genel Müdürü Serdar Susuz, INFOR Channels Manager Denzil Murray-Lee, INFOR Çözüm Danışmanı Charlie Warne, INSPARK ERP Çözümleri Uzmanı İffet Aybey tarafından yapıldı.

Haber , , , , , , ,

İletişime geçin