PARDOT B2B PAZARLAMA OTOMASYONU

Pardot, bulut tabanlı bir B2B pazarlama otomasyonu çözümüdür. Eposta pazarlama kampanyaları, müşteri adayı havuzu oluşturma, pazarlama kampanyalarının yatırım geri dönüşü hesaplama araçları sunar. Satış ve pazarlamanın tek bir platform üzerinde birlikte çalışması ile satış verimliliğini arttırır.

Etkileşim – Müşterilerle etkileşim dinamik ve kişiselleştirilmiş bir form kazanır.

Müşteri Deneyimi – Test araçlarını kullanarak hazırlanan kampanyalar kusursuz bir müşteri deneyimi sunar.

Zamanlama – Doğru zamanda doğru müşteri adayını satış temsilcisine otomatik atar.

Pazarlama – ROI – Pardot kullanıcıları arasında yapılan araştırmaya (2015) göre müşteri adayları ile etkileşimde %38, pazarlama kampanyalarınının etkisinde %37, pazarlama yatırımının geri dönüşünde %34, satışlar da %34 artış sağlanmaktadır.

Pardot Pazarlama Otomasyonu Platformunu Kullanmak için 3 Neden:

  • Pardot dünyanın en yenilikçi şirketi Salesforce.com’un bir çözümüdür.
  • Pardot için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemlidir.
  • Pardot’un kullanıcı dostu arayüzü ile başarılı pazarlama kampanyaları oluşturmak çok kolaydır.
  • Pardot ve diğer platform çözümlerini entegre olarak kullanabilirsiniz.

Salesforce.com’un pazarlama otomasyonu uygulaması Pardot’un Türkiye’de ilk ve tek sertifikalı iş ortağı (Salesforce Pardot Certified Partner) olarak ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyoruz.  Standard, Professional ve Ultimate lisans paketleri hakkında ayrıntılı bilgi ve demo için lütfen iletişim formunu doldurun.

Salesforce - Pardot hakkında ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıya geçin.

B2C dijital pazarlama platformu Marketing Cloud , Satış Otomasyonu Uygulaması Sales Cloud ve Müşteri Hizmetleri & Çağrı Merkezi Uygulaması Service Cloud için INSPARK Salesforce danışmanları ile bağlantıya geçmek için tıklayın.

BAŞARI HİKAYESİ

‘CRM’e bakış açısı müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmak üzerine oturtulmuş vaziyette, bunun için dünyada bu konuda bir numara olan Salesforce’u keşfettik, akabinde de Türkiye’de bu işin iş ortağı olan Inspark’la yollarımız kesişti.’

Tülin Yılmaz Sel, Marketing Support Manager

İŞİNİZİ BİRLİKTE
DÖNÜŞTÜRELİM