Blog

29 Kasım 2018

Great Place to Work Certified şirketi olarak anılmaya hak kazandık

Inspark ailesi olarak Great Place to Work Certified unvanını almaya hak kazandığımızı büyük bir mutlulukla paylaşmak istiyoruz.

Kısa bir süre önce daha iyi bir kurum kültürü oluşturmak ve çalışanlarımız ile birlikte yüksek güven kültürüne sahip iş yeri kültürünü inşa etmek adına başladığımız Great Place to Work® yolculuğumuzun ilk adımı olan Great Place to Work Recognition programına katıldık.

inspark-great-place-to-work-certifiedKatılmış olduğumuz Recognition sürecinde, çalışanlarımızın mevcut kurum kültürü hakkındaki algılarının ölçümlendiği Trust Index© Çalışan anketi ve İK uygulamalarımızın bütünün analiz edildiği Culture Audit© İşyeri kültürü analizlerini başarı ile tamamlayarak Great Place to Work® Certified unvanını almaya hak kazandık.

Bu büyük ailenin üyeleri olarak hep birlikte elde etmiş olduğumuz bu değerli başarıyı, ileriki yıllarda daha güçlü bir kurum kültürü oluşturulması yolunda En İyi İşveren olma yolculuğumuzda yan yana ve omuz omuza yolculuk ettiğimiz tüm çalışanlarımıza armağan etmek isteriz.

inspark-gptwGreat Place To Work® Enstitüsü

Great Place To Work® Enstitüsü, 30 yılı aşkın süredir kurum kültürü konusunda uzmanlaşmış, 5 kıtada ve 60’tan fazla ülkedeki ofisiyle sektör ayrımı olmadan tüm ölçeklerdeki şirketlere yüksek güven kültürüne sahip, güven temelli mükemmel iş yerlerini inşa etmeleri, geliştirmeleri konusunda destek veren bağımsız bir araştırma ve danışmanlık kurumudur. Her yıl 7 bine yakın işletme ve 16 milyondan fazla çalışanı dahil ettiği analizleri ile kurum kültürü alanında dünyada gerçekleştirilen en geniş çaplı araştırma olma özelliğini taşımaktadır. Enstitü aynı zamanda güçlü kurum kültürüne sahip ve çalışanları tarafından en iyi işveren olarak tanımlanan şirketleri ödüllendirmekte ve Great Place to Work® olan şirketleri sertifikalandırarak kamuoyu ile paylaşmaktadır.

Dünyanın En İyi Çok Uluslu Şirketleri

2 milyon 700 bin çalışanın temsil edildiği araştırmada birinci sırada Salesforce, ikinci sırada Hilton yer alırken, üçüncü sırada Mars Inc bulunuyor. Listenin tamamı için tıklayın.

Haber , ,